ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

اولین کشور در اروپا همه محدودیت های کرونایی را لغو کرد

© Fotolia / Frankixاولین کشور در اروپا همه محدودیت های کرونایی را لغو کرد
اولین کشور در اروپا همه محدودیت های کرونایی را  لغو کرد - اسپوتنیک ایران, 1920, 10.09.2021
دانمارک به عنوان اولین کشور اروپایی اقدامات ضد کرونایی را به طور کامل لغو کرد. مدت اجرای مقرراتی که عفونت ویروس کرونا کووید 19 را به عنوان یک بیماری بسیار خطرناک تعریف می کند ، امروز منقضی می شود.
به گزارش اسپوتنیک،  این مطلب را روزنامه پولیتیکو اطلاع  داده است.
همراه با خاتمه اجرای این مقررات، توافق درباره برداشته شدن تدریجی محدودیت ها، که بر اساس آن رعایت تمام اقدامات محدود کننده باقی مانده در کشور اول اکتبر لغو می شد، اعتبار خود را از دست داد.
وزیر بهداشت ایران: تا آخر بهمن کرونا در ایران تمام می شود - اسپوتنیک ایران, 1920, 07.09.2021
وزیر بهداشت ایران: تا آخر بهمن کرونا در ایران تمام می شود
اکنون ، در سراسر کشور ، دیگر نیازی به گذرنامه برای ورود به رستوران ها ، سالن های ورزشی و کلوب های شبانه نیست ؛ کودکان در صورت تماس با فرد مبتلا به کووید 19، دیگر فوراً به خانه فرستاده نمی شوند. قرنطینه فقط برای بیماران مبتلا به کرونا معتبر خواهد بود. شهروندان سالم می توانند به سرکار و کودکان  به مدارس بازگردند.
قصد مقامات دانمارک برای لغو کلیه اقدامات بهداشتی ضد کرونایی تا 10 سپتامبر در پایان ماه اوت  اعلام شد. بولتن مربوطه توسط وزارت بهداشت دانمارک توزیع شد. مگنوس چونیک، وزیر بهداشت دانمارک سطح واکسیناسیون در این کشور را بسیار بالا ارزیابی کرد. وی همچنین اذعان کرد که پس از برداشته شدن محدودیت ها، اگر وضعیت اپیدمیولوژیک در دانمارک  ناگهان بد شود ،  امکان بازگشت به این محدودیت ها وجود خواهد داشت.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала