ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

چرا کماندوهای کره شمالی خطرناک هستند؟

© AP Photo / Wong Maye-Eسربازان کره شمالی
سربازان کره شمالی - اسپوتنیک ایران, 1920, 04.09.2021
کره شمالی به طور محتمل بزرگترین یگان نیروهای ویژه در جهان را در اختیار دارد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از نشریه ««نشنال اینترست»، کماندوهای کره شمالی آموزش دیده‌اند تا در سراسر شبه جزیره کره و احتمالاً فراتر از آن عمل کرده و تهدید نامتقارن برای دشمنان خود ایجاد کنند.کره شمالی چندین دهه یک نیروی چشمگیر از تانک‌ها تا پیاده مکانیزه، توپخانه، نیروهای هوابرد و نیروهای ویژه را در اختیار داشت.
کره شمالی به طور محتمل بزرگترین یگان نیروهای ویژه در جهان را در اختیار دارد و آموزش‌های نظامی و سختگیری آنها را به دشمنان مهیب مبدل کرده است.
 کره شمالی در واکنش به توان پایین‌تر نیروهای پیاده نظام و زرهی خود در قیاس با آمریکا و کره جنوبی، اهمیت به نیروهای ویژه خود را افزایش داده است. این کشور دارای 25  تیپ ویژه و پنج گردان نیروهای ویژه است که برای انجام ماموریت‌هایی از خط مقدم تا ماموریت‌های چتربازی و ترور  در خاک دشمن آموزش دیده‌اند. 
اظهارات وزارت خارجه روسیه در خصوص ضرورت اعزام نیرو به افغانستان - اسپوتنیک ایران, 1920, 23.08.2021
واکنش وزارت خارجه روسیه در خصوص اعزام نیرو به افغانستان
از دویست هزار کماندوی کره شمالی، حدود 150 هزار نفر آن‌ها متعلق به واحدهای پیاده نظام سبک هستند. نیروهای هوابرد کره شمالی نیز در یک نبرد محتمل فرودگاه های دشمن، ساختمان‌های دولتی (کره جنوبی) و جاده‌ها و بزرگراه‌های کلیدی و زیر ساخت‌ها را هدف قرار می دهند.
علاوه براین، کره شمالی هشت «تیپ تک تیرانداز» دارد. این واحدها وظایف بسیار متنوعی را برعهده دارند و تقریباً شبیه رنجرزهای ارتش ایالات متحده، نیروهای ویژه ایالات متحده و نیروی دریایی نیروی دریایی این کشور عمل می‌کنند. برخلاف همتایان آمریکایی، به نظر می‌رسد برخی از این واحدها قادر به عملیات هوابرد معمول، یورش هوایی یا دریایی هستند.
تیپ‌های تک تیرانداز در ماموریت‌های شناسایی و به اصطلاح اقدام مستقیم از جمله ماموریت‌های ترور، حملات علیه اهداف بسیار مهم و اهداف نظامی، خرابکاری، آموزش دیده‌اند. آنها اغلب لباس غیر نظامی یا لباس ارتش کره جنوبی یا ارتش آمریکا بر تن خواهند کرد.
اداره شناسایی که شامل چهار گردان شناسایی جداگانه است. این گردان پانصد نفره بسیار آموزش دیده و سازماندهی شده به اطلاعات طبقه بندی شده دشمن برخوردار است. در صورت وقوع جنگ، کره شمالی احتمالاً ده‌ها حمله جداگانه در سراسر کره جنوبی، از خط مقدم  تا بندر جنوبی «بوسان» انجام خواهد داد. کماندوهای خطرناک کره شمالی به نیروهای بسیار خطرناک تبدیل شده‌اند. آنها حتی برای حمله و از بین بردن اقامتگاه رئیس جمهور کره جنوبی آموزش دیده‌اند. آموزش‌های نظامی، سختگیری و تلقین سیاسی، آنها را به دشمنان مهیب تبدیل می‌کند.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала