ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

نماینده آیت الله سیستانی به وزیر ایرانی: فیلترینگ برای جامعه امروز جواب نمی‌دهد

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / cropped photoآیت الله العظمی علی سیستانی
آیت الله العظمی علی سیستانی - اسپوتنیک ایران, 1920, 03.09.2021
سید جواد شهرستانی، نماینده تام‌الاختیار آیت‌الله‌ سیدعلی سیستانی، مرجع تقلید شیعیان خطاب به وزیر کار ایران گفت: همانطور که محدودیت ماهواره داشتن جواب نداد و امروز بسیاری از افراد ماهواره استفاده میکنند، محدودیت های دیگر هم جواب نمی‌دهد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایلنا،  سید جواد شهرستانی نماینده تام‌الاختیار آیت‌الله‌ سیدعلی سیستانی در دیدار حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به شهر قم سفر کرده است، اظهار داشت:مسئولیت شما در دولت از سنگین تریم مسئولیت هاست اما از آنجا که میتواند حجم عمده ای از مشکلات مردم را حل کند، این سختی کار، با شیرینی همراه است.
وی ادامه داد: قدر جایگاه و مسئولیت خودتان را بدانید و از این فرصت برای خدمت بیشتر استفاده کنید.
 شهرستانی با اشاره به اینکه روی کودکان تمرکز کنید که آنها آینده این کشور هستند، تصریح کرد: به برخی دیگر از مسئولان هم گفته ام که تحریم و فیلتر برای نسل جدید و جامعه امروز جواب نمی‌دهد.
لحظه ای ماندگار از خداحافظی پاپ و آیت الله سیستانی + ویدئو - اسپوتنیک ایران, 1920, 07.03.2021
لحظه ای ماندگار از خداحافظی پاپ و آیت الله سیستانی + ویدئو
شهرستانی خطاب به وزیر کار گفت: همانطور که محدودیت ماهواره داشتن جواب نداد و امروز بسیاری از افراد ماهواره استفاده میکنند، محدودیت های دیگر هم جواب نمی‌دهد.
  شهرستانی گفت: تنها راه مقابله با نفوذ رسانه ای و فرهنگی دشمنان، فعالیت در فضای رسانه ای و فرهنگی است که نمونه آن تاسیس شبکه تلویزیونی هدهد است که ما به زبان های مختلف راه انداخته ایم و در فضای ماهواره و همچنین اینترنت و اپلیکیشن موبایلی قابل دسترسی است.
همسر عبدالملکی در سفر به قم او را همراهی می کند.
سید علی حسینی سیستانی (زادهٔ ۱۳ مرداد ۱۳۰۹ در مشهد) فقیه، اصولی، مجتهد و از تأثیرگذارترین و با نفوذترین مراجع تقلید شیعه  به‌شمار می‌رود. وی هم‌اکنون در شهر نجف عراق اقامت دارد.
 
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала