ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

تأکید امیرعبداللهیان بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها برای دستیابی به اهداف سیاست خارجی ایران

© Photo / IRNAحسین امیرعبداللهیان
حسین امیرعبداللهیان - اسپوتنیک ایران, 1920, 02.09.2021
وزیر امور خارجه ايران در نشست مدیران کل وزارت امور خارجه بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت نیروی انسانی متخصص و کارشناس وزارت امور خارجه برای دستیابی به اهداف سیاست خارجی تأکید کرد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از العالم، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ایران با حضور در نخستین نشست مدیران کل وزارت امور خارجه این کشور در دوره جدید و پس از اطلاع از دیدگاه مدیران این وزارت خانه، نقطه نظرات خود در خصوص راهبرد، اهداف و برنامه عملیاتی سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، ارائه شده به مجلس شورای اسلامی، برنامه سیاست خارجی در حوزه های مختلف ، ساختار وزارت امور خارجه و اهمیت تعامل شایسته با مجلس شورای اسلامی را تبیین کرد.
شیطنت تشریفات عراق و پاتک امیرعبداللهیان - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.09.2021
گزارش و تحلیل
شیطنت تشریفات عراق و پاتک امیرعبداللهیان
وزیر امور خارجه ایران همچنین ضرورت به کار گیری حداکثری از ظرفیت نیروی انسانی متخصص و کارشناس وزارت امور خارجه برای دستیابی به اهداف سیاست خارجی را مورد تاکید قرار داد.
گزارش دهی های مناسب در داخل وزارت امور خارجه و به دیگر بخشهای کشور، ضرورت سرعت دهی به انجام امور متقاضیان امور کنسولی، آماده سازی نظرات وزارت امور خارجه در خصوص برنامه پنجساله هفتم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و برنامه ریزی برای تدوین بودجه از دیگر موضوعات مطروحه از سوی دکتر امیر عبداللهیان در این نشست و خطاب به مدیران وزارت امور خارجه بود.
وزیر امور خارجه همچنین از تلاش مجدانه مجموعه وزارت امور خارجه در دعوت از میهمانان خارجی مراسم تحلیف ریاست محترم جمهوری ایران  که در سطح بسیار مناسبی و با حضور میهمانان عالیرتبه از اقصی نقاط جهان برگزار شد، تشکر و قدردانی کرد.
 
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала