ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

اعلام زمان آغاز به کار کمیسیون بررسی طرح صیانت فضای مجازی

© Sputnik / Maksim Blinov / ورود به گالری تصاویراعلام زمان آغاز کار کمیسیون بررسی طرح صیانت فضای مجازی
اعلام زمان آغاز کار کمیسیون بررسی طرح صیانت فضای مجازی - اسپوتنیک ایران, 1920, 02.09.2021
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ایران گفت: هفته آتی اعضای منتخب کمیسیون ها برای حضور در کمیسیون بررسی طرح صیانت فضای مجازی مشخص می شوند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، سیدعلی یزدی خواه، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ایران در مورد دستور کار مجلس برای آغاز به کار کمیسیون مشترک طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» اظهار داشت: هیئت رئیسه مجلس از حدود ۹ کمیسیون خواسته تا نفرات منتخب خود را برای حضور در این کمیسیون مشترک اعلام کنند.
وی ادامه داد: هفته آینده و با آغاز به کار مجلس، نفرات کمیسیون‌ها برای حضور در کمیسیون بررسی این طرح مشخص می‌شود. پس از آن نیز باید انتخابات هیأت رئیسه برای این کمیسیون مشترک صورت بگیرد و پس از آنکه ترکیب اعضا مشخص شد، فعالیت کمیسیون مشترک طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» رسماً آغاز می‌شود.
یزدی خواه در مورد زمان آغاز به کار این کمیسیون و بررسی طرح مذکور تاکید کرد: حداقل در ۲ هفته آینده بحث انتخاب نفرات کمیسیون و ترکیب هیأت رئیسه را خواهیم داشت و پیش بینی ما این است که این کمیسیون مشترک از مهرماه فعالیت خود را برای بررسی طرح آغاز کند.
 
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала