ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

لاوروف: افغانستان نباید به پناهگاه تروریست ها تبدیل شود

© Sputnik / Press-service of Ministry of Foreign Affairs of the Russian Federation / ورود به گالری تصاویرلاوروف: افغانستان نباید به پناهگاه تروریست ها تبدیل شود
لاوروف: افغانستان نباید به پناهگاه تروریست ها تبدیل شود - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.09.2021
سرگی لاوروف، وزیر خارجه اعلام روسیه نمود که مسکو به فکر صلح در افغانستان است و تصمیماتی که به حضور تروریست ها در این کشور خاتمه دهد.

به گزارش اسپوتنیک، سرگی لاوروف وزیر خارجه روسیه در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد موضع روسیه در مورد وضعیت افغانستان اگفت: "(ما) به نفع صلح، رفاه و امنیت مردم افغانستان، و تصمیماتی که احتمال استفاده بیشتر تروریست ها از خاک افغانستان را صفر می کند، هستیم. همچنان علیه قاچاقچبران مواد مخدر و سایر نمایندگان جرایم سازمان یافته در این منطقه مخالفت خود را ابراز می داریم".

  لاوروف: آمریکا باید از وضعیت در افغانستان درس بگیرد - اسپوتنیک ایران, 1920, 27.08.2021
لاوروف: آمریکا باید از وضعیت در افغانستان درس بگیرد

پیش از این، سرگی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در رابطه با اوضاع افغانستان گفت که قبل از حملات و تسلط "طالبان" (گروه ممنوع در روسیه) بر کابل، روند به درازا کشیده شدن و کندی مذاکرات صلح دیده می شد.

لاوروف در گفت و گو با همتای ایتالیایی خود گفت:" همیشه، وقتی که مسائل پشت میز مذاکره حل نشوند، خطر ازسرگیری جنگ و اقدامات نظامی وجود دارد. همان چیزی که در افغانستان هم رخ داد. ما اماده حمایت از توافقات بین آمریکا و "طالبان" (گروه ممنوع در روسیه) بودیم، توافقاتی که متاسفانه اجرا نشد، البته، نه فقط به دلیل مواضع این جنبش."

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала