ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

خواستگاری پسر پولدار ترکیه‌ای از دختر ایرانی +ویدئو

© Fotobank.ru/Getty Images / Chung Sung-Junخواستگاری پسر پولدار ترکیه‌ای از دختر ایرانی +ویدئو
خواستگاری پسر پولدار ترکیه‌ای از دختر ایرانی +ویدئو - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.09.2021
پسر ثروتمند ترکیه‌ای در جشن تولد دختر ایرانی موردعلاقه‌اش از او خواستگاری کرد.
به گزارش اسپوتنیک، انتشار ویدئو خواستگاری جسورانه پسر پولدار ترکیه‌ای از دختر ایرانی مورد علاقه‌اش در جشن تولد او، در فضای مجازی پر بازدید شده است.

ویدئویی که پسر ترکیه‌ای با دعوت کردن دوستان و آشنایان خود و دختر ایرانی که علاقه زیادی به او داشته، با جشن تولدی خاص او را شگفت زده کرده است. اما این سوپرایز آخر پسر عاشق نیست و در صحنه‌ای دیگر پس از ورود نامردش به جشن، در حضور میهمانان در جایگاهی که با گل و الیاف پنبه‌ای براق به شکل قلب تزیین شده است از او خواستگاری کرده و موجب شگفتی همسر آینده خود و حاضران شده است.

بسیاری از کاربران با دیدن ویدئو جشن تولد و خواستگاری پسر ترکیه‌ای با شادی و خوشحالی برای آن‌ها آرزوی خوشبختی می‌کنند و تعدادی نیز با اشاره به ثروتمند بودن پسر ترکیه‌ای از بی پولی و گرانی گلایه دارند.
جمعی نیز نظرات خود را با نگاهی طنزآمیز بیان می‌کنند مثل موضوع خواستگاری دختران ترکیه‌ای از پسران ایرانی که بدشانسی را عامل رخ ندادن این اتفاق می‌دانند.

بعضی از دیدن ویدئو شاد ابراز خوشحالی و رضایت خود را ابراز می‌کنند، چرا که محتوای اخبار این روزها محتوایی درناک و ناراحت کننده است و برخی دیگر از کاربران بر این عقیده‌اند، باید از اخبار ناگوار و ناراحت کننده این روزها گریخت تا بتوان برای مدیریت زندگیشان چاره‌ای بیابند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала