مأموریت ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش ایران ماندگار شد

© Photo / تسنیمامیر شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش
امیر شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش  - اسپوتنیک ایران, 1920, 31.08.2021
Telegram
فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران گفت: مأموریت دریایی ناوگروه هفتاد و پنجم نیروی دریایی ارتش در تاریخ ماندگار شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش ایران، امیر شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران، در جمع کادر درمانی این نیرو ضمن اشاره به تلاش شبانه‌ روزی مدافعان سلامت جهت مقابله با بیماری کرونا اظهار کرد: امروز، واژه امنیت با سفیدپوشان سلامت معنا پیدا کرده است.

ناو شکن سهند - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.07.2021
ناوشکن ایرانی "سهند" وارد بندر سن پترزبورگ شد+ویدیو

وی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بی‌ شائبه کادر درمان و ارج نهادن به مقام شامخ شهدای مدافع سلامت گفت: سلامت پایه اول امنیت، و کادر درمان ستون امنیت هستند، زیرا اگر زحمات شما عزیزان نبود، امروز همرزمان ما نمی‌ توانستند در عمق دریاها به خوبی انجام وظیفه کنند.

افزود: بدون شک تلاش و زحمات شبانه‌ روزی کادر درمانی به خصوص پزشکان، همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، دارای ارزش و اهمیت فراوانی است که این مهم را فرمانده نیروی دریایی ارتش تمام اقشار جامعه نیز به خوبی می‌دانند و بر آن صحه می‌گذارند.

امیر ایرانی، سفیدپوشان سلامت را نماد ایثار و از خودگذشتگی جامعه دانست و خاطر نشان کرد: در زمان شیوع ویروس منحوس کرونا و تاکنون، مراکز آموزشی ما که پذیرای جوانان این مرز و بوم جهت انجام خدمت مقدس سربازی است، دچار کمترین آسیب ممکن شد و هیچ گاه موضوع آموزش در نیروی دریایی ارتش دچار اختلال نشد که این امر هم جز با کمک کادر درمان و سلامت غیرممکن بود.

وی اضافه کرد: در نیروی دریایی ارتش، امکان دسترسی سریع به همرزمان مأمور ما در عمق دریاها و آب‌ های آزاد امکانپذیر نیست، که این امر خود، گواه سختی مأموریت‌ ها در این نیرو است که با عنایت خداوند متعال و حمایت کادر درمان این نیرو تاکنون از حجم مأموریت‌ ها کاسته نشده است و پرچم جمهوری اسلامی ایران همواره در آب‌ های آزاد با اقتدار برافراشته است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در پایان ضمن اشاره به همه‌ گیری ویروس کرونا و تأثیر مستقیم آن بر کلیه فعالیت‌ های جهانی، گفت: نیروی دریایی ارتش متأثر از این بحران جهانی نشد و ناوگروه هفتاد و پنجم این نیرو که متشکل از ناو بندر مکران و ناوشکن تمام ایرانی سهند است، توانست در این برهه‌ زمانی خاص برای نخستین بار با گذر از قاره آسیا، آفریقا و اروپا پرچم جمهوری اسلامی ایران را در دورترین نقاط دنیا به اهتزاز درآورد.

مأموریت دریایی ناوگروه هفتاد و پنجم نیروی دریایی ارتش در تاریخ ماندگار شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала