گروه های سنی جدید کاندید دریافت واکسن در ایران ابلاغ شد

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / گروه های سنی جدید کاندید دریافت واکسن در ایران ابلاغ شد
گروه های سنی جدید کاندید دریافت واکسن در ایران ابلاغ شد - اسپوتنیک ایران, 1920, 27.07.2021
Telegram
وزیر بهداشت ایران، در نامه ای با اشاره به واکسینه شدن بخش عمده ای از جمعیت هدف اعلام شده، خواستار ثبت نام و نوبت دهی به گروه های سنی جدید برای تزریق واکسن کرونا شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، در متن نامه سعید نمکی به علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران آمده است؛  پیرو برنامه‌ ریزی‌ های انجام شده قسمت عمده جمعیت هدف اعلام شده واکسینه شده ­اند و ثبت نام شدگان جدید نیز در دو روز آتی تحت پوشش قرار می ­گیرند با توجه به موجودی کافی واکسن شایسته است که واکسیناسیون طبق روال زیر اقدام شود:

سعید نمکی، وزیر بهداشت ایران  - اسپوتنیک ایران, 1920, 25.07.2021
تایید نتیجه تست های واکسن اسپوتنیک ایرانی در روسیه

۱- در استان­ های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، خراسان جنوبی، خوزستان و کرمان علاوه بر استمرار واکسیناسیون گروه­های اعلام شده قبلی جمعیت ۴۵ تا ۴۸ ساله ثبت نام و طبق نوبت ­دهی واکسینه شوند.

۲- در بقیه استان­ ها بجز تهران جمعیت ۵۵ تا ۵۸ ساله ثبت نام و طبق نوبت ­دهی تحت پوشش واکسیناسیون قرار گیرند و کماکان واکسیناسیون باقیمانده گروه­ های سنی بالاتر تداوم یابد.

۳- در کلان شهر تهران جمعیت ۵۸ تا ۶۰ ساله ثبت ­نام و طبق نوبت ­دهی واکسینه شوند و در بقیه شهرستان­ های استان تهران جمعیت ۵۵ تا ۶۰ ساله ثبت ­نام و با نوبت ­دهی در سامانه تحت پوشش قرار گیرند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала