ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

پیش‌بینی سقوط آسمان خراش‌های نیویورک

© AFP 2021 / Timothy A. Claryپیش‌بینی سقوط آسمان خراش‌های نیویورک
پیش‌بینی سقوط آسمان خراش‌های نیویورک - اسپوتنیک ایران, 1920, 23.07.2021
پیش بینی شده است که آسمان خراش های نیویورک سقوط کنند.

به گزارش اسپوتنیک، بلومبرگ می نویسد، صاحبان آسمان خراش ها در نیویورک مجبورند میلیاردها دلار در بازسازی  و تعمیرات سرمایه گذاری کنند تا از سقوط مالی پیش بینی شده توسط کارشناسان جلوگیری کنند و همچنان در بازار درحال سقوط املاک اداری باقی بمانند.

در مجموع، در حال حاضر حدود 1.34 میلیون متر مربع فضای اداری با هزینه 5 میلیارد دلار در حال بازسازی است.

صاحبان وال استریت، 60 تصمیم گرفته اند برای جذب مستاجران بالقوه 250 میلیون دلار تعمیرات اساسی انجام دهند، زیرا تنها مستاجر آن، دویچه بانک، ظرف چند ماه فضای این دفتر اداری را ترک می كند.

در مرکز شهر منهتن، مرمت 350 میلیون دلاری مرکز تجاری صد ساله در خیابان پنجم 295 در حال اتمام است. مالکان 400 میلیون دلار برای بازسازی آسمان خراش 41 طبقه خیابان پنجم اختصاص داده اند. پس از اتمام کار، تراس های باز در چندین طبقه از ساختمان ها ظاهر می شوند و نمای شیشه ای به روز می شود.

مدیر عامل مشاوران املاک وارتون، روت کلپ-هابر گفت: "زمان وحشتناکی برای ورود به بازار با فضای اداری بزرگ است، صاحب ملک باید سرمایه گذاری زیادی در بازسازی ساختمان انجام دهد. سالها طول می کشد تا آنها پول خود را بازگردانند."

اخیراً، مشکلات آسمان خراش ها نه تنها با عزیمت مستاجر و انتقال کارمندان به کار از راه دور در ارتباط است. بلکه در اواخر ماه ژوئیه، مقامات چینی پس از کج شدن آسمان خراش 355 متری SEG Plaza در شنژن، ساخت آسمان خراش هایی با ارتفاع بیش از 500 متر را ممنوع کردند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала