ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

کشف بزرگترین مزرعه استخراج رمز ارز در تهران

© Photo / IRNAکشف بزرگترین مزرعه استخراج رمز ارز در تهران
کشف بزرگترین مزرعه استخراج رمز ارز در تهران - اسپوتنیک ایران, 1920, 22.06.2021
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف بزرگترین مزرعه رمز ارز ایران بالغ بر ۷ هزار ماینر در غرب تهران خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران، در تشریح این خبر بیان داشت: با تلاش توسط پلیس پیشگیری تهران با همکاری سازمان برق تهران بزرگترین مزرعه استخراج رمز ارز ایران در یک کارخانه متروکه در غرب تهران کشف شد.

دستگاه استخراج رمز ارز - اسپوتنیک ایران, 1920, 15.06.2021
کشف بیش از ۲۰۰۰ دستگاه ماینر در یک روز در ایران

وی با اشاره به اینکه در این عملیات بالغ بر ۷ هزار ماینر کشف شد که بنا بر اعلام کارشناسان برق حدود ۴ درصد برق کشور برای فعالیت این ماینر ها لازم می‌ باشد، خاطرنشان کرد: تعدادی از این ۷ هزار ماینر نصب شده و تعدادی دیگر در حال نصب بوده است که این مزرعه بزرگترین مزرعی بوده که پلیس در روزهای اخیر کشف کرده است.

سردار رحیمی با اشاره به اجرای این طرح در ۴۸ ساعت گذشته گفت: گشت‌ های پلیس در این خصوص ادامه دارد و تا کنون حدود ۳ هزار مورد دستگاه ماینر در جاهای دیگر پایتخت طی عملیات‌ های ۴۸ ساعت گذشته کشف شده است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اجرای طرح گسترده در خصوص جمع‌ آوری مزارع استخراج رمز ارزها، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته از حدود ۵۰ نقطه بازدید شده است که مهم‌ ترین و بزرگترین مورد هم همین مزرعه بوده است که از آن بالغ بر ۷ هزار ماینر کشف شده است که تأثیر بسیاری بر کمبود برق تهران دارد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала