ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

سرلشکر باقری: واکسن کرونای تولید سپاه رونمایی می‌ شود

CC BY 4.0 / IRNA / سرلشکر باقری: واکسن کرونای تولید سپاه رونمایی می‌ شود
سرلشکر باقری: واکسن کرونای تولید سپاه رونمایی می‌ شود - اسپوتنیک ایران, 1920, 22.06.2021
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، از رونمایی واکسن کرونای تولید شده توسط دانشگاه علوم پزشکی سپاه نیز طی روزهای آتی خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، در حاشیه مراسم اعطای نشان و تجلیل از کارکنان فعال نیروهای مسلح در حوزه پیشگیری از کرونا در جمع خبرنگاران به ارائه گزارشی از عملکرد نیروهای مسلح در زمینه مقابله با کرونا پرداخت و با تاکید بر اینکه همواره تمامی امکانات نیروهای مسلح برای مقابله با ویروس کرونا بسیج است، گفت: از ابتدای مقابله با بیماری کرونا حدود ۶ هزار تخت بیمارستانی آماده برای مقابله با بیماری  داشتیم و این آمادگی را دائما اعلام کردیم.

آخرین جزئیات واکسن پاستوکووک تولید مشترک ایران و کوبا - اسپوتنیک ایران, 1920, 21.06.2021
آخرین جزئیات واکسن تولید مشترک ایران و کوبا

وی افزود: می‌ توانیم حدود ۱۲ هزار تخت سیار و صحرایی برپا کنیم و در برپایی نقاهت‌ گاه‌ها نیز هیچ محدودیتی نداریم و هر چقدر که نیاز باشد در خدمت کشور هستیم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به انجام طرح‌ های پژوهشی مرتبت با کرونا در نیروهای مسلح خاطر نشان کرد: علاوه بر مشارکت با وزارت بهداشت در طرح شهید سلیمانی، کارهای علمی و پژوهشی زیادی در نیروهای مسلح انجام شده است؛ در این زمینه یکی از واکسن‌ های متعلق به وزارت دفاع در مرحله دوم تست بالینی است و واکسن دانشگاه علوم پزشکی سپاه نیز طی روزهای آتی رونمایی می‌ شود.

سرلشکر باقری با بیان اینکه تحقیقات در حوزه داروها و عوامل کنترل کننده نیز در حال انجام است، اظهار کرد: نیروهای مسلح در تمام بخش‌ هایی که توانمندی داشته باشند، دائماً در خدمت مردم و بخش بهداشت و درمان خواهند بود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала