ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

اطلاعیه سفارت ایران در مسکو در خصوص سخت گیری اخیر در ورود مسافران ایرانی به روسیه

© Sputnik / Alexandr Kryazhev / ورود به گالری تصاویراطلاعیه سفارت ایران در مسکو در خصوص سخت گیری اخیر ورود مسافران ایرانی به روسیه
اطلاعیه سفارت ایران در مسکو در خصوص سخت گیری اخیر ورود مسافران ایرانی به روسیه  - اسپوتنیک ایران, 1920, 18.06.2021
در پی بروز برخی مشکلات برای شهروندان ایران در فرودگاه های مسکو ، سفارت جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه ، اطلاعیه ای به شرح ذیل منتشر کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو به اطلاع  شهروندان ایرانی که قصد عزیمت به فدراسیون روسیه را دارند، می رساند:

بلاتکلیفی مسافران ایرانی در استانبول و لندن - اسپوتنیک ایران, 1920, 11.04.2021
بلاتکلیفی مسافران ایرانی در استانبول و لندن

 طبق اطلاعات واصله، برخی از آژانس های مسافرتی در چند وقت گذشته مبادرت  به فروش غیر قانونی بلیط و Fan ID برای تماشای مسابقات جام ملت های اروپا در سنت پترزبورگ به برخی از شهروندان ایرانی کرده اند.
  مرزبانی فرودگاه های روسیه با ادعای جعلی بودن Fan ID و اختصاص یک بلیط به چند نفر مانع ورود این عده از شهروندان به مسکو شده  است. این امر با شیوع بیش تر ویروس کرونا در فدراسیون روسیه و اقدام غیر قانونی چند ایرانی در هفته گذشته جهت عبور از مرز روسیه به سمت اروپا، همزمان شده و در نتیجه مرزبانی فرودگاه های مسکو سخت گیری های خود جهت ورود مسافران ایرانی به روسیه را افزایش داده و در صدد  بازگرداندن آنان به کشورمان شده اند.
 این سفارت به محض اطلاع از این موضوع، در احقاق حقوق این افراد تلاش کرده و با پیگیری های مستمر، مانع از بازگرداندن تعداد زیادی ازآنان به کشورمان شده  است. لکن مشکل بطور کامل حل نشده و هنوز افرادی در فرودگاه شرمیتووا بلاتکلیف باقی مانده و با احتمال بازگشت (دیپورت) به کشور مواجه هستند.
سفارت جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه به شهروندان عزیز ایرانی که قصد سفر به روسیه را دارند،  اکیدا توصیه می نماید جهت اجتناب از معطلی و اخراج از روسیه،  بعد از اخذ روادید و مجوز ورود به روسیه (صادر شده از سوی ستاد مبارزه با کرونای روسیه ) و اطمینان ازصحت اسناد و مدارک مذکور، مبادرت به سفر به روسیه نمایند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала