اختصاص صندوق رای سیار برای بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌ها

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / اختصاص صندوق رای سیار برای بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌ها
اختصاص صندوق رای سیار برای بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌ها - اسپوتنیک ایران, 1920, 18.06.2021
Telegram
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از اختصاص صندوق رای سیار جهت مشارکت و رای دادن بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌ها خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، علیرضا رییسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: افرادی که بیمار مبتلا به کرونا بوده و در بیمارستان بستری هستند، ‌وزارت کشور برایشان صندوق سیار می‌برد و در همانجا از آنها اخذ رای می‌کند.

انتخابات ۱۴۰۰، صحنه رقابت شعارهای انتخاباتی - اسپوتنیک ایران, 1920, 17.06.2021
انتخابات ۱۴۰۰، صحنه رقابت شعارهای انتخاباتی

وی افزود: همچنین یکسری شُعب هم با همکاری وزارت کشور انتخاب شده‌اند که لیست آن در اختیار وزارت کشور است و امروز هم خواستیم که یکبار دیگر این شعب را اعلام کنند که این شعب مخصوص بیماران مبتلا به کرونا است.

رییسی ادامه داد: این موضوع دو خاصیت دارد؛ یکی اینکه بیماران مبتلا به کرونا که برای رای دادن مراجعه می‌کنند،‌ با سایر افراد سالم در یکجا نخواهند بود و دوم اینکه امکان مشارکت و رای دادن برای بیماران مبتلا به کرونا فراهم می‌شود.

وی درباره وضعیت رعایت پروتکل‌ها در حوزه‌های انتخابیه، ضمن اشاره به مشارکت خوب مردم در انتخابات، گفت:‌ در حال حاضر خوشبختانه وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی بسیار خوب است. تاکنون طبق گزارشاتی که به ما رسیده است، ‌به جز یکی دو تا از شهرها که به صورت موقت مقداری تجمع ایجاد شده، بود، اکنون وضعیت خوب است.

رییسی گفت: تمام تمهیداتی که وزارت بهداشت اعلام کرده بود، اعم از حضور ناظر بهداشتی و...  کاملا انجام شده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала