ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

مکرون سیلی خورد+ ویدیو

© AP Photo / Michel Eulerمکرون سیلی خورد+ ویدیو
مکرون سیلی خورد+ ویدیو - اسپوتنیک ایران, 1920, 08.06.2021
در فرانسه مردی به مکرون سیلی زد.

به گزارش اسپوتنیک، این خبر که در رسانه های داخلی فرانسه نیز بازتاب گسترده ای داشت، گفته اند که 2 تن در ارتباط با این حادثه دستگیر شده اند.

تاکنون هویت این مرد با تیشرت سبز رنگ و ماسک و عینک بر صورت که بر چهره رئیس جمهوری فرانسه سیلی زد و انگیزه های او نامشخص باقی مانده است.

صدای فریاد او در هنگام این اقدام با عبارت "Montjoie Saint Denis" در فیلم های منتشر شده شنیده می شود که شعار جنگی سپاهیان فرانسوی در دوره حکومت سلطنتی در این کشور بوده است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от مادموزل (@madmouzella)

نیروهای امنیتی محافظ مکرون به سرعت در این ماجرا مداخله کرده، مهاجم را بر زمین انداخته و مکرون را از او دور کردند. این حادثه در هنگام دیدار مکرون با مالکان غذاخوری ها و دانشجویان در منطقه دقوم در جنوب شرقی فرانسه و گفت و گو در باره بازگشت زندگی به حال عادی پس از همه گیری گسترده کووید – 19 در این کشور رخ داده است.

در تصاویر ویدیویی که در شبکه های اجتماعی انتشار یافته، مکرون که پیراهن پوشیده بود، هنگام حرکت به سوی گروهی از شهروندان محلی که پشت موانع فلزی جمع شده بودند، دستش را برای سلام کردن به مهاجم دراز کرد. سپس صدای این مرد شنیده می شود که با فریاد مرگ بر مکرون، بر چهره او سیلی زد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала