ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

تزریق واکسن کرونا "کوو ایران" به زیر ۱۸ ساله‌ها

CC BY 4.0 / IRNA / تزریق واکسن کرونای برکت به زیر ۱۸ ساله‌ها
تزریق واکسن کرونای برکت به زیر ۱۸ ساله‌ها - اسپوتنیک ایران, 1920, 05.06.2021
محقق پروژه واکسن کوو ایران برکت اعلام کرد که بزودی تزریق این واکسن را برای افراد زیر ۱۸ سال در دستور کار قرار خواهد گرفت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از همشهری آنلاین، دکتر مینو محرز محقق پروژه واکسن کوو ایران برکت گفت: باید برای آغاز فعالیت‌های دسته‌جمعی مثل مسابقات، مراسم مذهبی و... جمعیت بالایی از جامعه واکسینه شوند.

مقام ایرانی: نتایج واکسن کوو ایران برکت به سازمان جهانی بهداشت ارائه خواهد شد - اسپوتنیک ایران, 1920, 30.05.2021
مقام ایرانی: نتایج واکسن "کوو ایران برکت" به سازمان جهانی بهداشت ارائه خواهد شد

وی با بیان اینکه مسئله مهم این است که واکسن یک «باید» است، افزود: عوارض‌ واکسن‌ها مهم نیستند، بلکه مهم این است که افراد زیادی واکسینه شوند.

محرز گفت: این روزها فضای مجازی مردم را نگران کرده است.

محقق پروژه واکسن کوو ایران برکت بیان کرد: واکسن کوو ایران برکت واقعا عارضه‌ جدی‌ نداشته و اثربخشی بالایی نیز دارد، لذا ما منتظر مجوز اورژانسی برای تزریق عمومی این واکسن هستیم.

وی با بیان اینکه به‌زودی تزریق واکسن کوو ایران برکت را برای افراد زیر ۱۸ سال در دستور کار خواهیم داشت و استفاده برای این افراد را بررسی خواهیم کرد، بیان کرد: تا قبل از تزریق واکسن، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در اولویت است.

محرز ادامه داد: مدارس و دانشگاه‌ها باید به‌زودی بازگشایی شوند، چراکه آموزش مجازی نمی‌تواند جایگزین خوبی برای تدریس حضوری و کارهای عملی باشد. بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها نیز منوط به واکسینه‌شدن دانش‌آموزان، دانشجویان و اساتید است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала