ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

برای کاهش وزن حتما این 10 میان وعده سالم را مصرف کنید

© Fotolia / Aamulyaبرای کاهش وزن حتما این 10 میان وعده سالم را مصرف کنید
برای کاهش وزن حتما این 10 میان وعده سالم را مصرف کنید  - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.06.2021
متخصص روس می گوید که برای میان وعده غذایی بهتر است که کمی شکلات بخورید، شکلات با دانه های کاکائو، ترجیحاً نارگیل یا شکر نیشکر به جای شکر سفید باشد. او همچنین توصیه می کند آب نبات بدون قند و گیاهی بخورید.

به گزارش اسپوتنیک، ناتالیا ماکینکو، عضو انجمن بین المللی متخصصان تغذیه در روسیه در مقاله ای، میان وعده های مفید را در ساعات کار نام برده است.

اگر هر روز شکلات بخورید، چه اتفاقی در بدن شما می افتد  - اسپوتنیک ایران, 1920, 13.05.2021
اگر هر روز شکلات بخورید، چه اتفاقی در بدن شما می افتد

این متخصص تغذیه توصیه می کند که میوه ها، انواع توت ها و سبزیجات را در میان وعده مصرف کنید و همچنین تهیه اسموتی ها نیز به کاهش وزن شما کمک می کند. علاوه بر این، سالادها را می توان به میان وعده های مناسب به کمک شما بیاید. این پزشک توصیه می کند آجیل ها را خیس کنید و سپس آجیل خیس شده را مصرف کنید، آجیل را به صورت سرخ شده و نمکی نخورید.

شکلات نباید حاوی پودر شیر باشد. شکلات باید از دانه های کاکائو، ترجیحاً نارگیل یا شکر نیشکر به جای شکر سفید باشد. او همچنین توصیه می کند آب نبات بدون قند و گیاهی بخورید.

شما همچنین می توانید 100 گرم بیسکویت یا شیرینی خانگی، پنیر کم چرب، ماست یا چیزکیک کم شیرین به عنوان میان وعده های سالم مصرف کنید. این متخصص تغذیه می گوید که باید قهوه را با شیر گیاهی، چای با عسل، نوشیدنی میوه ای را انتخاب کنید.

این متخصص تأکید کرد که میان وعده ها باید قبل از ساعت 17:00 مصرف شوند. در طول روز می توانید از میان وعده ها صرف نظر کنید، یا تعداد آنها را به سه مورد محدود کنید.

از خوردن چیبس، شیرینی های کرم دار، همچنین آجیل به مقدار زیاد خودداری کنید.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала