دیدار بیش از ۳۰۰ نماینده ادوار مجلس ایران با رئیسی

© Photo / IRNA ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه ایران
  ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 31.05.2021
Telegram
بیش از ۳۰۰ نماینده ادوار مجلس ایران عصر امروز با سید ابراهیم رئیسی دیدار و از وی اعلام حمایت کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، بیش از ۳۰۰ نماینده ادوار مختلف مجلس در دیدار با سیدابراهیم رئیسی حمایت خود را از وی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اعلام کردند.

توضیحات رئیسی درباره اموال و دخترانش  - اسپوتنیک ایران, 1920, 30.05.2021
توضیحات رئیسی درباره اموال و دخترانش

در ابتدای این جلسه علی نیکزاد رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی نیز با تبیین‌ دلایل ورود نامزد متبوعش به عرصه انتخابات، گزارشی از فعالیت‌ های ستادهای مردمی ارائه کرد.

همچنین تعدادی از نمایندگان ادوار مجلس به نمایندگی از مجامع و اقوام مناطق مختلف به طرح دیدگاه‌ هایشان درباره مسائل و مشکلات کشور و راهکارهای حل آنها پرداختند.

رئیسی در این مراسم اظهار داشت: مردم یک تغییر را می‌ طلبند که هم در دولت و هم در کسب و کار و هم معیشت و زندگی آنها اتفاق بیفتد؛ در واقع، مردم دولت تراز انقلاب اسلامی را از ما توقع دارند.

وی تاکید کرد: همه کسانی که در مشارکت حداکثری اثرگذار هستند، از جایگاه و نفوذ خود استفاده کنند و جوان و پیر و روستایی و شهری را که ناامید شده و ناراحت است و احساس می کند که نباید پای صندوق رای بیاید، حتما برای حضور در صندوق های رای تشویق کند.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: حضور حداکثری مردم در انتخابات، پشتوانه ارزشمندی برای نظام است و آنهایی را که به هر دلیل سرخوردگی پیدا کرده‌اند، باید امیدوار کرد.

رئیسی با اشاره به اینکه هم در مورد دولت و هم کسب و کار و هم معیشتِ مردم مبتنی بر نظریه کارشناسان اداره بهتر کشور بسیار امکان پذیر است، گفت: زیبنده خانواده های این کشور نیست که با زجر و رنج زندگی کنند و تغییر و تحول امکان است و ما برای انجام یک تحول در دولت و نظام اداری و اجرایی کشور به میدان آمده ایم و شاخص این تحول ما هم امام تحول آفرین است. 

وی افزود: سند تحول بیانیه گام دومی است که رهبر انقلاب هم وضع موجود دو هم وضع مطلوب را ترسیم کردند و سند تحول پیش روی همه صاحبان اندیشه است و باید تحقق باید و در بستر گام دوم تحولی جدی پیدا شود و این سند هم باید اجرا شود. 

رئیسی ضمن تاکید بر اینکه ما در اجرای عدالت عقبیم و مردم باید احساس عدالت کنند، تصریح کرد: احساس عدالت در مردم و اجرای عدالت در همه شئون بسیار مهم است. 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала