ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ایالات متحده نسبت به آغاز "تابستان خونین" هشدار داد

© AP Photo / Noah Bergerایالات متحده نسبت به آغاز "تابستان خونین" هشدار داد
ایالات متحده نسبت به آغاز تابستان خونین هشدار داد - اسپوتنیک ایران, 1920, 31.05.2021
مقامات آمریکایی هشدار دادند که افزایش جرم و جنایات در این کشور "تابستانی خونین" را برای ایالات متحده رقم خواهد زد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از واشنگتن پست، امسال در آلبانی، پایتخت ایالت نیویورک، هشت نفر کشته شده اند که شش نفر از آنها در ماه مه جان خود را از دست داده اند.

به عنوان مثال، اخیرا دستینی گرین یک شهروند 15 ساله در منطقه ای آرام از پایتخت این ایالت کشته شد پس از آنکه گروهی از مردان اقدام به تیراندازی کردند که بعداً پلیس آمریکا اعلام کرد که تجمعی براساس تبلیغات در فیسبوک مارکت بود.

افزایش جرایم خشن در آلبانی نیز از این قاعده مستثنی نیست. بر اساس پایگاه داده ای که توسط گروه غیر انتفاعی Gun Violence Archive گردآوری شده و حوادث مشابه را ردیابی می کند، از 28 تا 30 مه، حداقل 12 تیراندازی گسترده در 9 ایالت کشور رخ داده است که در نتیجه آن 11 نفر کشته و حداقل 70 نفر زخمی شدند. ده ها شهر در سراسر کشور از افزایش دو رقمی تعداد قتل ها و تیراندازی ها خبر دادند.

بسیاری از مقامات نگران این هستند كه رشته این حوادث فقط تمرینی برای آنچه ممكن است در ماه های آینده در شهرهای سراسر كشور با آن روبرو شوند، است. خاطرنشان می شود که شروع گرمای هوا تقریباً همیشه به معنای افزایش تعداد جرایم خشن است. برخی از مقامات می ترسند که این خشونت به ویژه در این فصل مشهود باشد زیرا آمریکایی ها پس از یک سال محدودیت ناشی از همه گیری ویروس کرونا به جامعه برمی گردند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала