ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

دور پنجم مذاکرات وین در حال برگزاری است

© Photo / IRNAدور پنجم مذاکرات وین در حال برگزاری است
دور پنجم مذاکرات وین در حال برگزاری است - اسپوتنیک ایران, 1920, 30.05.2021
نماینده دائمی فدراسیون روسیه در سازمان های بین المللی در وین: پنجمین دور مذاکرات برجامی با ایران در وین در حال انجام است، دور ششم هنوز پیش بینی نشده است.

به گزارش اسپوتنیک، میخائیل اولیانوف، نماینده دائمی فدراسیون روسیه در سازمان های بین المللی در وین، گفت: دور جدیدی از مذاکرات برای بازگرداندن توافق هسته ای به شکل اولیه آن سه شنبه گذشته با نشست رسمی کمیسیون مشترک برنامه جامع اقدام مشترک آغاز شد. اولیانوف هدایت هیئت مذاکره کننده روسیه را بر عهده دارد.

اولیانوف در توییتر خود نوشت: "دور پنجم مذاکرات در مورد برجام در وین در حال انجام است. در حال حاضر، دور ششم برنامه ریزی نشده است. مذاکره کنندگان فکر می کنند این دور نهایی باشد".

از ابتدای آوریل، پایتخت اتریش میزبان جلسات منظم رو در رو کمیسیون توافق هسته ای و جلسات غیررسمی در قالب های مختلف بوده است. تا به امروز، سه کار گروه متخصص ایجاد شده است که دو گروه - در مورد لغو تحریم های ضد ایرانی ایالات متحده و موضوع هسته ای- به دنبال اقدامات مشخصی هستند که باید برای بازگرداندن کامل توافق هسته ای توسط تهران و واشنگتن برداشته شود. وظیفه گروه سوم توافق در مورد ترتیب این مراحل است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала