ادعای سردار ایرانی: موشک هایی که به اسراییل شلیک شد، ساخت خود فلسطینی ها بود

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / سردار اسماعیل قاآنی
سردار اسماعیل قاآنی - اسپوتنیک ایران, 1920, 29.05.2021
Telegram
سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اعلام کرد۳ هزار موشکی که فلسطینیان به سرزمین‌های اشغالی شلیک کردند تولید شده در این جغرافیا است.

 به گزارش اسپوتنیک به نقل از  فارس، سردار اسماعیل قاآنی امروز (شنبه ۸ خرداد) در مراسم بزرگداشت چهلمین روز درگذشت سردار محمد حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه اظهار داشت: مردم مظلوم فلسطین در شرایط تحریم و محاصره توانستند در سه روز اول جنگ غزه تقریبا دو برابر جنگ ۲۲ روزه موشک به سرزمین‌های اشغالی شلیک کنند که این موضوع بخشی از اقتدار جبهه مقاومت است.

معاون موساد: پیروزی حماس در نبرد آگاهی سازی، نابودکننده اسرائیل است - اسپوتنیک ایران, 1920, 23.05.2021
رئیس سابق شاباک: پیروزی حماس در نبرد آگاهی سازی، نابودکننده اسرائیل است

 فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: سنگین‌ترین گلوله‌های فلسطینیان آخرین گلوله‌هایی بود که آنها به سرزمین‌های اشغالی شلیک کردند.

سردار اسماعیل قاآنی خاطرنشان  کرد: من به عنوان کسی که در کنار جبهه مقاومت هستم می‌گویم که گذشت زمانی که رژیم صهیونیستی می‌خواست با سلاح و تیر و تفنگ بچه‌های فلسطینی را از پا درآورد چرا که فلسطینی‌ها عمده این امکانات گسترده‌ای را که  آنها استفاده کرده‌اند در سرزمین‌های خود تولید می‌کند.

 وی افزود: پیام مقاومت فلسطین و مقاومت بین‌المللی از هم اکنون به بعد آن است که باید فلسطینیان برنامه‌ریزی‌های لازم برای اداره کل سرزمین فلسطین اعم از سرزمین ۱۹۴۸، سرزمین ۱۹۶۷ و سرزمین غزه داشته باشند و از هم اکنون باید به سمت اداره سرزمین برای همه فلسطینیان بود.

 وی گفت: رژیم صهیونیستی بلا تردید باید برای زمانی که کنترل سرزمین‌های اشغالی را به فلسطینیان واگذار کند و اداره‌اش از اختیار آن خارج شود فکر کند.

 فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: توصیه می‌کنم که صهیونیست‌ها قبل از آنکه خانه‌هایشان که در اروپا و آمریکا فروختند و به سرزمین‌های اشغالی آمدند به آنجا بازگشته و قبل از آنکه این خانه‌ها گران شود آنجا را بازسازی کند.

 وی افزود: خیلی از تأسیسات زیربنایی در سرزمین اشغالی در دسترس موشک‌های فلسطینی بود و می‌توانستند مورد اصابت قرار دهد اما این کار را نکردند زیرا زمان طولانی نمی‌برد که فلسطینی‌ها از این تأسیسات استفاده کنند.

 وی گفت: فلسطینی‌ها باید به فکر اداره کل فلسطین باشد و رژیم صهیونیستی هم باید به فکر ترک این سرزمین باشد.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала