ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

آغاز واکسیناسیون عمومی با واکسن "برکت" از ماه جاری

CC BY 4.0 / IRNA / آغاز واکسیناسیون عمومی با واکسن "برکت" از ماه جاری
 آغاز واکسیناسیون عمومی با واکسن برکت از ماه جاری - اسپوتنیک ایران, 1920, 25.05.2021
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از تولید ۴ تا ۵ میلیون دوز واکسن کرونا تا ۱.۵ ماه آینده خبر داد و گفت: تصور می‌کنیم در خرداد ماه بتوان واکسیناسیون عمومی با تولیدات ستاد اجرایی فرمان امام انجام داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، امروز در حاشیه مراسم آغاز برنامه‌های حمایتی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام از دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل درباره آخرین وضعیت تولید و تأمین واکسن کووایران برکت، اظهار کرد: فاز سوم تقریباً به ۵۰ درصد کار خود رسیده و تولید در حال انجام است که تولیدات را انبار می‌ کنیم تا پس از صدور اجازه از سوی وزارت بهداشت، تولیدات را برای تزریق در اختیارشان قرار دهیم‌.

فایزر - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.05.2021
عوارض قلبی واکسن‌های مدرنا و فایزر

وی افزود: فاز یک، دو و سه انجام گرفته و نتایج بسیار خوب بوده است؛ تصور می‌کنیم در خرداد ماه بتوان واکسیناسیون عمومی با تولیدات ستاد اجرایی انجام داد.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام درباره میزان واکسن تولیدشده گفت: حدود ۸۰۰ هزار تا یک‌ میلیون دوز واکسن تولید شده است‌ و به‌ دلیل اینکه هنوز اجازه مصرف عام داده نشده است، ما سرعت تولید را قدری کم کردیم چون انبار کردن و نگهداری آن موضوع خاصی است اما امکانات تولید به‌ خوبی فراهم شده است و طی یک تا ۱.۵ ماه آینده می‌ توانیم ۴ تا ۵ میلیون دوز واکسن را تحویل دهیم.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала