ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ناگفته‌های احمدی‌نژاد

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / محمود احمدی نژاد
محمود احمدی نژاد - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.05.2021
احمدی‌نژاد به تاراج سرمایه ملی به بهانه دور زدن تحریم‌ها و ماجرای گم‌شدن دکل‌های نفتی اشاره‌ای نکرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه « آرمان ملی»، احمدی نژاد در صحبت‌های خود در کلاب‌هاوس شاید به بیان برخی مطالب پرداخت اما ناگفته‌های زیادی را نیز برجای گذاشت که از این موضوعات می توان از: ماجراهای سال 88 که ابعاد بسیار پیچیده‌ای دارد گرفته تا مساله چگونگی دور زدن تحریم‌ها، از تولد بابک زنجانی و امثال او در دوره ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد که به بهانه دور زدن تحریم‌ها سرمایه ملی را به تاراج بردند تا ماجرای گم‌شدن دکل‌های نفتی نام برد.

پاسخ سپاه به برخی ادعاها در مورد دخالت در انتخابات - اسپوتنیک ایران, 1920, 21.05.2021
پاسخ سپاه به برخی ادعاها در مورد دخالت در انتخابات

- احمدی‌نژاد حتی به دوران عملکرد هشت ساله خود که در آن در حوزه‌های مختلف پرونده چندان در‌خشانی ندارد نیز اشاره نکرد، به‌خصوص درباره پرونده هسته‌ای که به‌موجب اظهارات هزینه‌ساز وی و کاغذ‌پاره خواندن تحریم‌های شورای امنیت 6 قطعنامه علیه کشورمان تصویب شد و ایران در حوزه مبادلات بین‌بانکی بین‌المللی تجارت بین‌المللی و فروش نفت با محدودیت‌هایی مواجه شد و اگر نبود توافق برجام امروز معلوم نبود کشور در چه شرایطی قرار می‌گرفت.

- احمدی‌نژاد که برخی او را سیاستمدار اقتصاددان می‌خوانند از اقتصاد صحبت کرده اما نگفته چگونه دولت خاتمی را با نرخ رشد اقتصادی 8 درصد تحویل گرفته و با رشد منفی 6 درصد تحویل داده است. همچنین درباره انتصاب سعيد مرتضوي - بعد از عزل از قوه قضاييه- در تحولات سال٨٨ پاسخ نداد. نگفت چگونه مدعی کوچک کردن دولت شد در حالی که او اقدام به جذب بي‌رويه ٤٥٠هزار نفر در نهادهاي زيرمجموعه دولت‌های نهم و دهم کرده است.

- او که بسیار خود را دلسوز فعالان سیاسی و رسانه‌ای می‌داند ولی نگفته که چطور در دوران کاری او بسیاری از سایت‌ها، روزنامه‌ها و از همه مهمتر خبرنگاران از کار بیکار شده‌اند و برخی در این راه هزینه هم داده‌اند. احمدی‌نژاد پاسخ نداد آیا وزیر نفت او در ماجرای بانک زنجانی مقصر است یا نه؟ او خیلی‌ چیزها نگفته؛ یکی از آنها همین سوال مهم بوده که پس از آن 8 سال امروز با چه دستاوردی در انتخابات حاضر شده و خواهان حضور در قدرت است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала