ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ارائه اینترنت هفت گیگا بایتی برای تبلیغات انتخاباتی در ایران

© Photo / IRNAارائه اینترنت هفت گیگا بایتی برای تبلیغات انتخاباتی در ایران
ارائه اینترنت هفت گیگا بایتی برای تبلیغات انتخاباتی در ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.05.2021
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران از ارائه بسته هفت گیگا بایتی یکماه برای تبلیغات در فضای مجازی به هر کدملی خبر داد

به گزارش اسپوتنیک، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران پیش از این اعلام کرده بود که به منظور ترویج تبلیغات انتخابات در فضای مجازی به جای تجمعات خیابانی و میدانی، بسته‌های اینترنت یک ماهه رایگان به همه مردم ایران عرضه می‌شود.

تصمیم نمایندگان مجلس ایران درباره افزایش قیمت اینترنت در سال 1400 - اسپوتنیک ایران, 1920, 14.03.2021
تصمیم نمایندگان مجلس ایران درباره افزایش قیمت اینترنت در سال 1400

در این راستا آذری جهرمی امروز در اینستاگرام خود نوشت: ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامت مردم در روزهای انتخابات، تبلیغات در فضای مجازی را تجویز کرده است و علاوه بر دستوراتی به ستادهای انتخاباتی به استفاده از این ظرفیت، از وزارت ارتباطات هم خواسته که به مردم برای این روزها، بسته‌های رایگان اینترنت ارائه کند. ما برای شما یک بسته هفت گیگابایتی اینترنت (نپرسید داخلی، اینترنت یک شبکه بین‌المللی است) یک ماهه به عنوان هدیه در نظر گرفتیم و به هر کد ملی یک بسته تعلق می‌گیرد.

وی با بیان اینکه از امروز عصر، ثبت‌نام آغاز خواهد شد، گفت: برای اینکه یکباره شبکه تحت فشار قرار نگیرد و سرعت افت نکند، ثبت‌نام در یک هفته انجام می‌شود، تقسیم‌بندی ثبت‌نام بر اساس رقم آخر کدملی خواهد بود. هر بسته از زمان فعال‌سازی تا یک ماه اعتبار دارد. این بسته‌ها فقط روی اپراتورهای تلفن همراه ارائه خواهند شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با بیان اینکه بسته‌های فعال فعلی، در حال رزرو نگهداری می‌شوند و پس از اتمام بسته هدیه، باقیمانده بسته قبلی قابل استفاده خواهد بود، گفت: ما با هیچ‌کس برای بسته هدیه تماس نخواهیم گرفت، از شما درخواست ارسال هیچ کد فعالسازی هم نخواهیم کرد، ثبت‌نام هم صرفا از طریق سایتی خواهد بود که امروز اطلاع‌رسانی خواهیم کرد. بنابراین مراقب کلاهبرداران باشید.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала