ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

کشف و انهدام باند وارد کننده سلاح‌های آمریکایی در تهران

© Photo / IRNAکشف و انهدام باند وارد کننده سلاح‌های آمریکایی در تهران
کشف و انهدام باند وارد کننده سلاح‌های آمریکایی در تهران - اسپوتنیک ایران, 1920, 20.05.2021
فرمانده انتظامی تهران از انهدام سه باند سلاح های جنگی آمریکایی خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ صبح امروز در بازدید از دستاوردهای عملیاتی و کشفیات باند بزرگ سلاح و مهمات فاتب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نمایشگاهی که امروز برپا شد، انهدام سه باند واردکننده سلاح به خصوص سلاح‌های جنگی از غرب کشور به پایتخت بود که به لطف خدا با انهدام هر سه باند و دستگیری ۵۶ نفر ۱۱۶ قبضه سلاح جنگی که بیشتر کلت کمری بود کشف شد.

کشف و انهدام باند بین المللی قاچاق مواد مخدر در ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 03.05.2021
کشف و انهدام باند بین المللی قاچاق مواد مخدر در ایران

وی افزود: ۳۷۰۰ فشنگ این سلاح‌ها کشف شد و برای اولین بار ۸۰ درصد سلاح‌ها متعلق به آمریکا و استکبار جهانی بود که توانستیم این باندها را کشف کنیم. همچنین یکی از باندها برای سومین بار دخالت داشت که دستگیر شد.

سردار رحیمی تصریح کرد: برای اولین بار در سال جدید، امروز اجرای مرحله اول طرح کاشف را داشتیم که با تلاش بی وقفه و شبانه روزی همکارانم در پلیس انجام شد.

وی ادامه داد: در این مرحله ۳۰۴ نفر از سارقین حرفه‌ای باندی و دارای سابقه سرقت به عنف، گوشی قاپی، سرقت اماکن خودرو،، لوازم خودرو، جعل و کلاهبرداری، سرقت مسلحانه، قتل، آدم ربایی دستگیر شدند.

رئیس پلیس تهران گفت: همچنین حدود ۱۷ نفر از محکومین فراری در این مرحله دستگیر شدند و ۶۰ باند سرقت هم منهدم و ۱۵ باند زورگیری، گوشی قاپی، سرقت منزل، مغازه و اماکن، ۱۶ باند سرقت خودرو، موتورسیکلت و لوازم آن، ۱۲ باند جعل و کلاهبرداری و ۵ باند آدم ربایی و تجاوز دستگیر شدند مانند پدر و مادر فردی که دو فرزند و داماد خود را قتل رساندند که در این مرحله دستگیر شدند.

سردار رحیمی در پایان گفت: آنچه برای ما مهم است تحویل به موقع اموال و وسایلی است که انشاالله به مالباخته‌ها برمی‌گردد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала