ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

هاآرتص: بهتر است از رویای پوچ «اسرائیل بزرگ» دست برداریم

© REUTERS / Amir Cohenهاآرتص: بهتر است از رویای پوچ «اسرائیل بزرگ» دست برداریم
هاآرتص: بهتر است از رویای پوچ «اسرائیل بزرگ» دست برداریم - اسپوتنیک ایران, 1920, 17.05.2021
روزنامه هاآرتص چاپ تل آویو نوشت: تا زمانی که تل آویو زیر موشکباران است بهتر است که از رویای پوچمان درباره اسرائیل بزرگ دست برداریم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، هاآرتص در گزارشی با عنوان «بهتر است که از رویای پوچ اسرائیل بزرگ دست برداریم»، آورده است: خسارت‌ های ما هر سه روز بالغ بر ۹۱۲ میلیون دلار می شود و این شامل سورتی‌ های پروازی، بهای موشک‌ های پاتریوت، سوخت خودروها و نیز مهمات است.

پاسخ دندان شکن ایران به تهدید های اسرائیل - اسپوتنیک ایران, 1920, 17.05.2021
گزارش و تحلیل
پاسخ دندان شکن ایران به تهدید های اسرائیل

این روزنامه اسرائیلی، در گزارش خود به تعطیلی ناوگان تجاری، سقوط بورس، توقف فعالیت موسسات و ساخت و ساز، مرگ و میر طیور با ده‌ها میلیون دلار و تعطیلی برخی فرودگاه‌ها و راه آهن و حمل و نقل در این کشور اشاره کرده است.

هاآرتص به بهای غذای فراریان در پناهگاه‌ ها و نیز ویرانی خانه و مغازه‌ های و خودروها و کارخانه در حملات موشکی فلسطین هم اشاره کرد و می‌ نویسد: ما در معرض جنگ تمام عیار هستیم اما ما آنرا اداره نمی‌کنیم و ما تمام کننده آن نیستیم.

این رسانه می نویسد: شهرهای اسرائیل همگی از این انقلابی که علیه ما به پا شد غافلگیر شدیم زیرا گمان می‌ کردیم که آنها از همه چیز دست کشیده‌ اند. آنچه رخ داده است گواهی شومی است که نشان می‌ دهد همه محاسبات سیاستمداران ما غلط از آب درآمده است و سیاست‌ های آنها باید دوراندیشانه تر بود زیرا فلسطینی‌ ها مانند اماراتی‌ ها یا قطری‌ ها و عمانی‌ ها نیستند.

این رسانه گزارش داد: آنها با جان و مال و فرزندان با سرسختی تمام دفاع می کنند. ما هر بلایی که بود بر سر آنها آوردیم از قتل، زندان و محاصره و بیرون راندن و غرق کردن آنها در مواد مخدر و شستشوی مغزی و دور کردن آنها از دینشان؛ اما بی‌ فایده بود و آنها دفاع سرسختانه از زمین خود می‌ کنند.

هاآرتص همچنین خاطر نشان کرد: تمام ارتش‌ های دنیا با همه تجهیزات، جرات کاری که مقاومت فلسطین در چند روز انجام داده را ندارند. نظامی که شکست ناپذیر می‌ نمود، کشته و ربوده شد.

این رسانه در پایان نوشت: تا زمانی که تل آویو زیر موشک باران است بهتر است که از رویای پوچمان درباره اسرائیل بزرگ دست برداریم.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала