ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

عراقچی به بر افراشته شدن پرچم اسرائیل در وین واکنش نشان داد

© Photoعراقچی به بر افراشته شدن پرچم اسرائیل در وین واکنش نشان داد
عراقچی به بر افراشته شدن پرچم اسرائیل در وین واکنش نشان داد - اسپوتنیک ایران, 1920, 15.05.2021
عباس عراقچی برافراشته شدن پرچم اسرائیل بر فراز ساختمان‌های دولتی وین را دردناک خواند.

به گزارش اسپوتنیک، عباس عراقچی، معاون وزیر خارجه ایران در واکنش به دیده شدن پرچم اسرائیل بر فراز ساختمانهای دولتی وین در  توئیتر خود نوشت: " وین مقر آژانس انرژی هسته ای و سازمان ملل است و ... تاکنون میزبان بزرگی برای مذاکرات بوده است. دیدن پرچم رژیم اشغالگر که به طرز وحشیانه ای ده ها غیرنظامی بی گناه، و بسیاری از کودکان را در طی چند روز به طرز وحشیانه ای کشت، در بیشتر دفاتر اداری دولتی در وین، بسیار تکان دهنده و دردناک است. ما در کنار فلسطین ایستاده ایم."

شامگاه دوشنبه تنش در مرز اسرائیل و نوار غزه فلسطین بالا گرفت. ارتش اسرائیل روز جمعه گفت، از آغاز تشدید تنش حدود 1800 موشک از نوار غزه به داخل خاک اسرائیل شلیک شده است که حدود 430 موشک در محدوده فلسطین منفجر شده است. بر پایه آخرین اطلاعات، هفت غیرنظامی و یک سرباز در اسرائیل کشته شدند. اسرائیل همچنین صدها حمله در نوار غزه انجام داده است. براساس وزارت بهداشت فلسطین، 131 فلسطینی قربانی حملات اسرائیل شدند، 900 نفر زخمی شدند.

در همین زمینه زباستین کورتس، صدر اعظم اتریش در توئیتر خود نوشت: "امروز پرچم اسرائیل به نشانه همبستگی با # اسرائیل در پشت بام دفتر دولت فدرال به اهتزاز درآمد. حملات تروریستی به اسرائیل باید به طور شدید محکوم شود! با هم در کنار اسرائیل هستیم."

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала