ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

حمله به کنیسه یهودیان در آلمان

© Photo / House of oneحمله به کنیسه یهودیان در آلمان
حمله به کنیسه یهودیان در آلمان  - اسپوتنیک ایران, 1920, 12.05.2021
پلیس بن بعد از وقوع ناآرامی ها، حافظت از کنیسه این شهر را تقویت کرد و چند نفر بازداشت شدند.

به گزارش اسپوتنیک، عصر روز سه شنبه چند جوان "به ورودی کنیسه بن حمله کردند" و در آنجا آتش روشن کردند. ماموران  پلیس که به محل حادثه رسیدند متوجه شدند که شیشه های درب ورودی شکسته است و اعلامیه هایی نیز احتمالاً به زبان عربی در آنجا پیدا شده است. یک پرچم آبی و سفید در مقابل کنیسه پیدا شد که گفته می شود توسط افراد متجاوز به آتش کشیده شده است. پلیس در خیابان های مجاور دو جوان بیست ساله را برای بررسی اسناد متوقف کرد و دو جوان بیست ساله را به طور موقت بازداشت کرد. بعداً پلیس مظنون 24 ساله دیگری را بازداشت کرد. ماشینی که گمان می رفت مظنونان با آن حرکت می کردند نیز پیدا شده است.

مردی در آلمان با چاقو به رهگذران حمله کرد - اسپوتنیک ایران, 1920, 26.01.2021
مردی در آلمان با چاقو به رهگذران حمله کرد

پلیس بن در ارتباط با حادثه رخ داده درنزدیکی کنیسه در بن در جستجوی مظنون دیگری است. وی دختری 18-22 ساله با لباس های تیره و  موهای بافته شده است. از شاهدانی  که وی را دیده اند،  خواسته می شود با پلیس تماس بگیرند.

به نوبه خود  در برلین ، در شرایط اعتراضات ضد اسرائیلی، محافظت از کنیسه ها افزایش یافته است. پلیس برلین خاطرنشان كرد كه در اعتراضات ضد اسرائیلی 9 مه در این شهر ده نفر بازداشت شدند. حدود 900 نفر در این عملیات شرکت کردند. پلیس بارها از تظاهرکنندگان خواست که از قوانین بهداشتی پیروی کنند - ماسک های محافظ بزنند و فاصله یک و نیم متری بین مردم را حفظ کنند. گروهی از نوجوانان و جوانان پس از پایان رسمی اقدام ، به ماموران  پلیس در منطقه ایستگاه مترو هرمانپلاتز حمله کردند. تظاهر کنندگان با بطری های خالی و سنگ پراکنی  به پلیس حمله کردند و آنها با اسپری فلفل پاسخ دادند. اعلام شد در طی این تظاهرات 16 مامور پلیس آسیب دیدند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала