آزمون: روسیه کشوری خوب برای زندگی است

© Photo / IRNAآزمون: روسیه کشوری خوب برای زندگی است
آزمون: روسیه کشوری خوب برای زندگی است - اسپوتنیک ایران, 1920, 08.05.2021
مهاجم تیم ملی ایران و باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ گفت؛ روسیه کشوری با فرهنگ عالی و خوب برای زندگی است

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ در گفت‌وگویی به پرسش‌های سفارت روسیه در ایران پاسخ داد.

با هت تریک رویایی سردار آزمون، زنیت قهرمان روسیه شد + ویدئو  - اسپوتنیک ایران, 1920, 02.05.2021
با هت تریک رویایی سردار آزمون، زنیت قهرمان روسیه شد + ویدئو

زندگی در روسیه را چگونه توصیف می‌کنید؟ 

روسیه کشوری خوب با فرهنگی عالی است. البته در روزهای نخستین کمی مشکل داشتیم اما به مروز زمان خو گرفتم. روسیه کشور خوبی برای زندگی است!

 شما تا 26 سالگی موفق شدید در چندین تیم و مناطق روسیه از جمله کازان، روستوف و سن‌پترزبورگ بازی و زندگی کنید. تفاوتی احساس کردید؟ 

در کازان به نظر می‌رسید که مردم هیجان کمتری نسبت به مردم ایران دارند. در روستوف و سن‌پترزبورگ مردم شبیه ایرانیان بودند. مهمترین موضوع این است که در این دو شهر فوتبال بسیار محبوب است. مردم این مناطق نیز شبیه هموطنانم به نظر می‌آمدند.

 به طور کلی مردم روسیه چگونه هستند؟ 

نمی‌توانم بگویم که اینجا دوستان زیادی دارم و یا با مردم گسترده‌ای در ارتباط هستم. البته بر اساس رابطه‌ای که با نزدیکانم داشتم مردم روسیه بسیار خوب هستند. همیشه با من خوب بودند.  دو خصیصه اصلی مردم روسیه جدیت و صراحت آنهاست.

چه چیزی در فرهنگ روسیه توجه شما را جلب کرد؟ 

فکر می‌کنم در روسیه چیزهای زیادی برای یاد گرفتن وجود دارند. نکته‌ای که برای خودم یادداشت کردم این بود که مردم روسیه درباره آنچه که فکر می‌کنند و چیزی را که می‌خواهند می‌گویند. به طور کلی می‌توانم بگویم که هر روز برای من چیز جالبی در روسیه رخ می‌‌دهد. این می‌تواند در تمرین زنیت یا زندگی ساده باشد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала