ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

عباس عراقچی امشب با رافائل گروسی در وین دیدار می کند

© REUTERS / Leonhard Foegerعباس عراقچی امشب با رافائل گروسی در وین دیدار می کند
عباس عراقچی امشب با رافائل گروسی در وین دیدار می کند - اسپوتنیک ایران, 1920, 06.05.2021
رئیس هیات مذاکره کننده ایران امشب با رافائل گروسی در وین دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایرن، امشب با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار و رایزنی خواهد کرد.
عباس عراقچی رئیس هیات مذاکره کننده ایران، که به منظور شرکت در دور چهارم مذاکرات برجام، در امروز وارد وین پایتخت اتریش شد.

اولیانوف: مذاکرات برجام رو به پیشرفت است - اسپوتنیک ایران, 1920, 04.05.2021
اولیانوف: مذاکرات برجام رو به پیشرفت است

عباس عراقچی امشب با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار و رایزنی خواهد کرد.
دور جدید نشست کمیسیون مشترک برجام ۱۳ فروردین ماه به صورت مجازی برگزار و پس از توافق حاصله مقرر شد روز سه‌شنبه ۱۷ فروردین این گفت‌وگوها به صورت حضوری و رو در رو دنبال شود و در نهایت هم این نشست برگزار و پس از آن توافق شد دو کارگروه در حوزه تحریم‌ها و هسته‌ای تشکیل و بررسی‌ها را انجام دهد. نتایج بررسی‌های این دو کارگروه به نشست کمیسیون برجام در روز جمعه ۲۰ فروردین منعکس و اعلام شد که هیأت‌های برای تنفس و مشورت‌ به پایتخت‌ها برمی‌گردند و مقرر شد روز چهارشنبه ۲۵ فروردین دوباره در وین گردهم بیایند. این نشست با یک روز تاخیر به دلیل ابتلای یکی از اعضای هیأت اتحادیه اروپا به کرونا در روز پنجشنبه ۲۶ فروردین برگزار و مقرر شد که نشست‌های کارشناسی به کار خود ادامه دهند.
نشست کمیسیون مشترک برجام نیز روز شنبه ۲۸ فروردین ماه در وین برگزار شد و در این چند روز رایزنی‌ها در سطوح کارشناسی و کارگروه‌ها ادامه داشت. نشست بعدی هم روز سه‌شنبه ۳۱ فروردین ماه در وین برگزار و هیأت‌های توافق کردند که دوباره گفت‌وگوها را از سر بگیرند که نشست مزبور سه‌شنبه هفتم اردیبهشت ماه در گرندهتل وین برگزار گردید.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала