ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

واکنش ظریف به سخنان رهبر ایران

© AFP 2021 / Atta Kenareواکنش ظریف به سخنان رهبر ایران
واکنش ظریف به سخنان رهبر ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 02.05.2021
وزیر امور خارجه ایران، در واکنش به صحبت‌ های امروز آیت الله خامنه ای در مورد فایل منتشر شده از صحبت‌ های وی مطلبی را منتشر کرد.

به گزارش اسپوتنیک، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، در واکنش به صحبت‌ های امروز آیت الله خامنه ای در مورد فایل منتشر شده از صحبت‌ های وی، در صفحه اینستگرامی خود نوشت: بیانات مشفقانه مقام معظم رهبری همچون همیشه برای من و همکارانم ختم کلام و نقطه پایانی برای بحث‌ های کارشناسی است.

View this post on Instagram

A post shared by Javad Zarif (@jzarif_ir)

وی تصریح کرد: به عنوان یک کارگزار و پژوهشگر روابط خارجی، همواره باور داشته‌ ام برای قوام این مرز و بوم خدایی، سیاست خارجی باید موضوع وفاق و انسجام ملی باشد و از بالاترین سطح مدیریت و هدایت شود و بر این اساس پیروی از نظرات و تصمیمات رهبری ضرورتی غیرقابل انکار برای سیاست خارجی است.

ظریف در ادامه گفت: بسیار متأسفم که برخی نقطه‌ نظرات شخصی که صرفا برای انتقال صادقانه تجربیات و بدون قصدی برای انتشار بیان شده بود، دزدانه منتشر و به صورت گزینشی مورد بهره‌ برداری و دستمایه خصومت‌ ورزی بدخواهان کشور و مردم و انقلاب گردید و اسباب تکدر خاطر شریف مقام معظم رهبری را فراهم آورد.

امیدوارم به یاری خدا اینجانب و همکارانم بتوانیم در کنار دیگر خدمتگزاران در اجرای بی‌ کم و کاست منویات مقام معظم رهبری برای پیشرفت ایران عزیزمان یک دل و یک صدا کوشا باشیم.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала