خنثی سازی عملیات تروریستی داعش در کرمان

© Sputnikخنثی سازی عملیات تروریستی داعش در کرمان
خنثی سازی عملیات تروریستی داعش در کرمان - اسپوتنیک ایران, 1920, 08.04.2021
Telegram
مدیرکل اطلاعات استان کرمان از خنثی سازی عملیات تروریستی در یکی از شهرستانهای استان کرمان خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از عصر ایران، رئیس جامعه اطلاعاتی استان کرمان در خصوص عملکرد این حوزه در سال گذشته اظهار داشت: در سال ۹۹ برحسب رصدهای اطلاعاتی تعدادی از سرویس های اطلاعاتی متخاصم و گروه‌های تروریستی به صورت جدی با طراحی و پیشبرد اهداف تروریستی درصدد ایجاد ناامنی و خدشه به امنیت استان کرمان بودند که مصادیق و نمونه های آن ها موجود است اما با اشراف اطلاعاتی مناسب اداره کل اطلاعات از اجرایی شدن آنها جلوگیری شده است.

دستگیری و نابودی عوامل یک تیم تروریستی در ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 29.03.2021
دستگیری و نابودی عوامل یک تیم تروریستی در ایران

کوثری افزود: به عنوان نمونه یکی از عناصر تکفیری وابسته به گروهک تروریستی داعش که قصد داشت در اجتماعات تاسوعا و عاشورای حسینی به روش جاسازی مواد منفجره در محل تجمع عزاداران در یکی از شهرستانها عملیات تروریستی انجام دهد که قبل از انجام هرگونه اقدام تروریستی توسط این اداره کل دستگیر شد.

مدیرکل اطلاعات استان کرمان تصریح کرد: در سال گذشته چند نفر از مدیران برخی بخش‌های اقتصادی استان به اتهام ارتشاء، اختلاس، سوءاستفاده از موقعیت شغلی، تضییع حقوق بیت المال، تحصیل مال نامشروع، پولشویی و ... با هماهنگی قضایی بازداشت شده و پس از تکمیل تحقیقات در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفتند که برخی از آن ها به مجازات هایی از جمله حبس تعزیری، جزای نقدی، انفصال دائم از خدمات دولتی و ... محکوم شده و پرونده سایرین در حال رسیدگی است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала