محکومیت ۵۵ میلیاردی مرغداران متخلف در قزوین

© Sputnik / Pavel Lisitsynمحکومیت ۵۵ میلیاردی مرغداران متخلف در قزوین
محکومیت ۵۵ میلیاردی مرغداران متخلف در قزوین - اسپوتنیک ایران, 1920, 06.04.2021
Telegram
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: تاکنون ۱۳ پرونده رسیدگی شده و محکومیت ریالی بالغ بر ۵۵ میلیارد و ۶۴۷ میلیون ریال بوده است و طی گشت‌ها بیش از ۳۰۰ کیلو گوشت مرغ کشف و ضبط شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، هوشنگ محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین، اظهار کرد: طرح تسهیل کسب ‌و کار نوروز ۱۴۰۰ سازمان تعزیرات حکومتی که از ۱۵ اسفندماه سال ۹۹ با همکاری دستگاه‌های نظارتی همچون وزارت صنعت، معدن و تجارت، نیروی انتظامی، دامپزشکی، وزارت بهداشت و سایر سازمان‌های ذی ‌ربط آغاز شده بود در روز شنبه چهاردهم فروردین سال جاری پایان یافت.

عامل هرج و مرج در بازار مرغ رئیس‌ جمهور است - اسپوتنیک ایران, 1920, 06.04.2021
عامل هرج و مرج در بازار مرغ رئیس‌ جمهور است

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین افزود: در این طرح تعداد ۸۱ تیم گشت مشترک اعزام و تعداد ۳۲۲ پرونده در خصوص کالا و خدمات پنج پرونده در حوزه قاچاق کالا و پنج پرونده در حوزه بهداشت، دارو و درمان تشکیل و رسیدگی شد.

وی تصریح کرد: با توجه به شعار امسال و اینکه هدف اجرای این طرح پیشگیری از تخلفات و تسهیل کسب‌وکار بوده، اکثر واحدهای متخلف با دریافت تذکر و اصلاح موارد تخلف مانع زدایی شدند.

بنا بر اعلام روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان قزوین، محمدی بیان کرد: با توجه به پیش رو بودن ماه مبارک رمضان، فعالیت گشت‌های مشترک با همراهی سایر دستگاه‌های نظارتی با رویکرد پیشگیری و برخورد با تخلفات به ویژه در صنوف مرتبط با مایحتاج مردم برای ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص تخلف مرغداران از ابتدای طرح نوروزی تاکنون ۱۳ پرونده رسیدگی شده و محکومیت ریالی بالغ بر ۵۵ میلیارد و ۶۴۷ میلیون ریال بوده است و طی گشت‌های مشترک برگزار شده بیش از ۳۰۰ کیلو گوشت مرغ کشف و ضبط شده است. گشت ‌های مشترک طرح نوروزی امسال نسبت به دوره گذشته در حدود ۲۰ درصد افزایش داشته است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала