ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

خط و نشان فرمانده پدافند هوایی ایران برای دشمنان

© Photo / IRNAخط و نشان فرمانده پدافند هوایی ایران برای دشمنان
خط و نشان فرمانده پدافند هوایی ایران برای دشمنان - اسپوتنیک ایران, 1920, 28.03.2021
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش ایران رصد ‌و صدور اخطار‌های به ‌موقع به دشمن خبر داد و گفت: به دشمنان اخطار می ‌دهیم که آمادگی رزمی نیرو‌های مسلح ‌ایران قابل آزمودن نیست.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش ایران، امروز در بازدید از مواضع پدافندی در شمال شرق ایران،‌ با ابراز رضایت از آمادگی عملیاتی این یگان اظهار داشت:‌ حفظ قدرت دفاعی و رصد دشمن و صدور اخطار‌های به ‌موقع و برخورد با هرگونه اقدام دشمن موجب ایجاد قدرت بازدارندگی توسط پدافند هوایی کشور شده است.

 سامانه موشکی باور ۳۷۳   - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.12.2020
تقویت پدافند هوایی در اطراف تأسیسات هسته‌ای ایران

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه آمادگی رزمی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران قابل آزمودن نیست، تصریح کرد:  نیروی پدافند هوایی در مسیر تحقق اهداف و آرمان ‌های انقلاب اسلامی، در خط مقدم دفاع از کشور و نشانه اقتدار ملت است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص بالا بردن قدرت دفاعی در سطح نیرو‌های مسلح گفت: قدرت دفاعی یکی از ارکان اقتدار ملی است، قدرت دفاعی ما برای ملت پشتوانه امنیت است؛ بدون امنیت همه ارزش‌ های کشور دچار مشکل می ‌شود.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش ضمن بازدید از مناطق پدافندی در تربت جام و مشهد طرح  گاز رسانی سایت رادار شهید برادری مشهد و چند طرح دیگر را افتتاح کرد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала