ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

قیمت موز در ایران چقدر شده است؟

کشف 17 کیلوگرم کوکائین از محموله موز در اسپانیا
در بازارهای ایران موز اکوادور و هند عرضه می شوند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «صدا و سیما»، مصطفی دارایی‌نژاد، رئیس اتحادیه بارفروشان از کاهش قیمت موز در مرکز عمده فروشی به کمتر از ۳۰ هزارتومان و عرضه آن در میادین میوه و تره‌بار خبرداد.

وی در ادامه افزود:« امروز موز اکوادور با قیمت ۲۸ هزار تومان و موز هند با قیمت ۲۶ هزارتومان در میدان عمده فروشی به مغازه‌دار‌ها عرضه شده است. موز از امروز در میادین میوه و تره بار با قیمت ۲۸ هزارتومان و در واحد‌های صنفی سطح شهر با قیمت حداکثر ۳۱ هزارتومان به فروش خواهد رسید.

فرهنگی: گرانی های بازار مربوط به بودجه ی ۱۴۰۰ نیست - اسپوتنیک ایران, 1920, 13.03.2021
گزارش و تحلیل
فرهنگی: گرانی های بازار مربوط به بودجه ی ۱۴۰۰ نیست

 امروز سیب قرمز در میدان عمده فروشی از ۵۵۰۰ تا ۱۱ هزارتومان، سیب سفید از ۶۰۰۰ تا ۱۳ هزارتومان، خیار جیرفت پلاستیک شده از ۶۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان و خیار گلخانه‌ای از ۹۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ هزارتومان به وفور عرضه می‌شود.

 میوه‌های ذخیره‌سازی شده شب عید نیز از فردا در میادین میوه و تره‌بار در حجم بالا عرضه خواهد شد که قیمت پرتقال تامسون درجه یک ۱۱۸۰۰ تومان، سیب قرمز ۸۹۰۰ تومان و سیب سفید دماوند نیز ۱۱ هزارتومان خواهد بود. از ۲ ماه گذشته تاکنون، روزانه ۱۵ هزارتن پرتقال به میدان عمده فروشی وارد شده است.

 پرتقال شب عید از مازندران و بخش عمده سیب نیز از آذربایجان تامین شده است، البته سیب دماوند نیز بصورت محدود خریداری شده که به دلیل قیمت و کیفیت بالای آن، حجم آن کم است. اگر واحدی فاکتور ارائه نکند و یا بیش از قیمت کشف شده میوه را عرضه کند علاوه بر پلمب، جواز آن نیز باطل خواهد شد.

میوه‌های ذخیره سازی شده شامل سیب و پرتقال است که سیب با قیمت ۸۹۰۰ تومان و پرتقال با قیمت ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان بین مردم توزیع خواهد شد».

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала