ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

تحریم های جدید آمریکا و اتحادیه اروپا مصداق بارز دخالت در امور داخلی روسیه است

© Sputnik / Sergey Guneev / ورود به گالری تصاویرتحریم های جدید آمریکا و اتحادیه اروپا مصداق بارز دخالت در امور داخلی روسیه است
تحریم های جدید آمریکا و اتحادیه اروپا مصداق بارز دخالت در امور داخلی روسیه است - اسپوتنیک ایران, 1920, 03.03.2021
دمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری روسیهگفت، که کرملین تحریم های جدی آمریکا و اتحادیه اروپا علیه روسیه را مداخله در امور داخلی این کشور می داند؛ همه اتهامات علیه روسیه پوچ و بی اساس است.

به گزارش اسپوتنیک دمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز چهارشنبه گفت: "آنها چیزی فراتر از مداخله در امور داخلی روسیه نیستند. در مجموع، ما تنها می توانیم ابراز تأسف کنیم که مخالفان ما در این مورد تنها به چنین روشهایی متوسل می شوند، که تأثیر مخربی بر روابط دو جانبه دارد. در هرصورت ما این اتهامات را پوچ می دانیم.

روسیه : به دنبال پاسخ به تحریم های اتحادیه اروپا هستیم  - اسپوتنیک ایران, 1920, 02.03.2021
روسیه : به دنبال پاسخ به تحریم های اتحادیه اروپا هستیم

دمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین روز چهارشنبه اظهار داشت، که اگر غرب دلایلی برای اتهامات خود علیه روسیه مبنی بر "مسموم کردن" ناوالنی دارد باید این اطلاعات را به اشتراک بگذارد، پنهان کردن عمدی آنها شرم آور است.
پسکوف در این مورد در جمع خبرنگاران عنوان کرد: " اگر همکاران آمریکایی ما دلایل مشخصی دارند، باید در جهت افشای این موارد (مسمومیت ناوالنی)، آن ها را به اشتراک بگذارند. اگر آمریکا همراه با همكاران اتحادیه اروپا به طور عمدی دلایل و شواهد موجود خود را عمدا پنهان می كنند این بدان معناست كه آنها عمداً كل این داستان برلین را پنهان می كنند، یا به عمد موانع را در مسیر دسترسی به حقیقت ایجاد می کنند. هر دو مورد شرم آور و غیر قابل قبول هستند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала