ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

نمکی از دلایل افزایش مرگ و میر بر اثر کرونا گفت

© Photo / Tasnimنمکی از دلایل افزایش مرگ و میر بر اثر کرونا گفت
نمکی از دلایل افزایش مرگ و میر بر اثر کرونا گفت - اسپوتنیک ایران, 1920, 02.03.2021
وزیر بهداشت ایران اظهار داشت: متأسفانه علی رغم توصیه ‌های مکرری که کردیم، باز هم برخی بی توجهی‌ ها و نارفیقی‌ ها ما را به سمت مرگ‌ های سه رقمی کشاند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری فارس، سعید نمکی وزیر بهداشت ایران، در بیست و دومین همایش ملی صنعت، معدن و خدمات سبز در سازمان حفاظت محیط زیست، گفت: امروز وقتی داشتم به اینجا می ‌آمدم، یکی از جاهایی بود که با سر آمدم. به دو دلیل، یکی اینکه به هر حال عزیزی در مسند ریاست اینجاست که توفیق آشنایی با او را چند دهه دارم و دوم اینکه بعد از مدت ‌ها بی خوابی و تلاش شبانه روزی در مهار غول سهمگین کرونا حال و هوایم عوض می ‌شود.

تاثیر ویتامین ب۶ در مبارزه با بیماری کرونا - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.03.2021
تاثیر ویتامین ب۶ در مبارزه با بیماری کرونا

وزیر بهداشت با اشاره به بالا رفتن آمار کرونا گفت: با موج جدیدی که ایجاد شد، متأسفانه علی رغم توصیه ‌های مکرری که کردیم، باز هم برخی بی توجهی ‌ها و نا رفیقی‌ها ما را به سمت مرگ‌ های سه رقمی برد.

نمکی تصریح کرد: ما وقتی از یک پیک رد می‌ شویم، تمام عضلات جسم و روح‌ مان دچار فرسودگی است، به خصوص همکاران‌ مان در استان ‌ها و باور کنید که در این روزها بر همکاران سختکوشم در استان خوزستان چه می‌ گذرد و چه شبانه روزهای سخت و غیرقابل تصویر و تحملی را سپری می‌کنند. بعد هم نگرانی از خیز این موج در استان ‌های دیگر با یک ویروس سرکشِ جدید. دعا کنید که بتوانیم بر این بلای خانمان سوز فائق آییم.

نمکی با اشاره به بحث اقتصاد و رویش سبز، گفت: بحث اقتصاد سبز بسیار مهم و جدی است و خوشحالم که در میان هیاهوی سهمگین فشار تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی که کشور را احاطه کرده، سازمان محیط زیست به فکر نهضتی در این شرایط سخت هستند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала