ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

سرویس مخفی آمریکا در جستجوی هکر روس

© Fotolia / Tomasz Zajdaسرویس مخفی آمریکا در جستجوی هکر روس
سرویس مخفی آمریکا در جستجوی هکر روس  - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.03.2021
ایالات متحده به دنبال یک هکر روس است که داده های 22 نظامی آمریکایی را به سرقت برده است.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه "Daily Beast" با استناد به بیانیه سرویس مخفی آمریكا گزارش داد؛ سرویس مخفی آمریكا به دنبال یك هكر روس است كه اطلاعات شخصی 22 سرباز آمریكایی كه مدال افتخار دریافت كرده اند را به سرقت برده است.

 واشنگتن پست: آمریکا آماده تحریم علیه روسیه به جرم حملات سایبری است  - اسپوتنیک ایران, 1920, 23.02.2021
واشنگتن پست: آمریکا آماده تحریم علیه روسیه به جرم حملات سایبری است

همانطور که این روزنامه می نویسد؛ داده ها به منظور خرید کالاهای با ارزش بالا از طریق شبکه ای از فروشگاه های خرده فروشی که توسط وزارت دفاع ایالات متحده اداره می شود، به سرقت رفته است. گزارش شده است که در پی حمله سایبری، مهاجم کالاهایی به ارزش حدود 55 هزار دلار خریداری کرده است.

به گفته سرویس مخفی آمریکا، کالاهای خریداری شده به 20 آدرس مختلف در ایالات متحده ارسال شده و سپس به روسیه ارسال شده اند.

خاطرنشان می شود که هکر از واسطه ها برای ارسال بسته های کالا به آدرس های مختلف استفاده کرده است. به گفته یکی از "پیک ها"، او نام شخصی را که برای او کار می کرده نمی دانسته و از جمله وظایف او دریافت بسته و ارسال کالا به آدرس های دیگر در روسیه و در ایالات متحده بوده است.

این روزنامه به نقل از کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده گزارش داده است که پرسنل ارتش آمریکا 76٪ بیشتر از غیر نظامیان قربانی حملات سایبری هستند. سال گذشته این کمیسیون بیش از 50 هزار شکایت در مورد سرقت اطلاعات شخصی از پرسنل ارتش دریافت کرده است. متوسط ​​هزینه فعالیت های کلاهبرداری 600 دلار تخمین زده می شود، که تقریباً دو برابر مبلغی است که غیر نظامیان به طور متوسط ​​در اثر سرقت اطلاعات شخصی از دست می دهند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала