شایعه تلاش دست های پشت پرده برای برکناری سرمربی استقلال +عکس

© Photo / IRNAباشگاه استقلال از سرمربی پرسپولیس شکایت کرد
باشگاه استقلال از سرمربی پرسپولیس شکایت کرد  - اسپوتنیک ایران, 1920, 26.02.2021
Telegram
فردی که ادعا می کند یکی از مربیان پیشین استقلال برای برکناری محمود فکری در فضای مجازی هزینه می‌کند!

به گزارش اسپوتنیک، شایعه ای در فضای مجازی به راه افتاده است که گویای آن است که یکی از مربیان پیشین درصدد تلاش برای برکناری محمود فکری، سرمربی تیم استقلال با هزینه مالی است. 

View this post on Instagram

A post shared by Tvplussport (@tvpluss_sport)

در این شایعه که هنوز صحت آن اثبات نشده گفته شده است که یکی از مربیان پیشین و معروف استقلال با واریز ۱۲۰ میلیون تومان به حساب یکی از نزدیکان درجه یکش در تهران از او خواسته ماهانه ۱۰ میلیون تومان به چند ادمین استقلالی در تلگرام و اینستاگرام بدهد تا ضمن تخریب محمود فکری برای او تبلیغ کنند و با مطرح کردن نامش، هواداران را برای بازگشتش به استقلال آماده کرده و اوضاع را به نفع او عوض کنند. 

View this post on Instagram

A post shared by @girl_taj3

همچنین گفته شده است که ‌فرد نزدیک به مربی اسبق استقلال، در واریز وجه برای یکی از این ادمین‌ها به جای ۱۰ میلیون تومان ۶ میلیون تومان واریز کرده و ادمین مربوطه نیز با انتشار سند واریزی مبلغ برای دوستانش عنوان کرده که با این رقم از مربی مد نظر حمایت نمی‌کند. پس از این اتفاق و لو رفتن سند واریزی از ‌فرد نزدیک با مربی اسبق، پلیس فتا به ماجرا ورود کرده و حالا درصدد دستگیری ادمین‌هایی هستند که این روزها با ترغیب هواداران علیه باشگاه استقلال و به ویژه کادر فنی فعلی این تیم، جو آرام ورزش را بر هم ریخته‌اند.

گفته شده است که محمود فکری فوتبالش را در ۱۳۶۵ از تیم ساحل شهر زادگاهش جویبار آغاز کرد و در ۱۳۶۹ به تیم نساجی مازندران پیوست. پس از این تیم پیراهن استقلال را تن کرد، خدمت سربازی باعث شد تا او فوتبال را در تیم فجر سپاسی شیراز ادامه دهد و پس از پایان خدمت سربازی دوباره به استقلال بازگشت. بیشتر دوران بازیگری فکری در این باشگاه گذشت. او از سال ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۶ کاپیتان استقلال بود.

بسیاری از کاربران عنوان کردند که هر دم از این باغ بری می رسد...

گروهی از کاربران نیز معتقدند که خود این شایعه داستانی است که برای نگه داشتن محمود فکری به راه انداخته شده است. بعضی از کاربران نیز با حدس هایی و نوشتن هشتگ #محمود_فکری_تنها_نیست از محمود فکری حمایت کردند. عده ای از کاربران نیز معتقدند که منتظر نظر پلیس فتا برای رد یا تایید این شایعه می مانند و قضاوتی نمی کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала