خلبان مشروب خور تهرانی از حکم اعدام تبرئه شد

© Fotolia / Nomad_Soulخلبان مشروب خور تهرانی از حکم اعدام تبرئه شد
خلبان مشروب خور تهرانی از حکم اعدام تبرئه شد  - اسپوتنیک ایران, 1920, 25.02.2021
Telegram
حکم اعدام خلبان سن بالا در تهران که به جرم مشروب خواری بازداشت شده بود، تغییر کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از رکنا، درخواست حکم اعدام برای خلبان سن بالا در تهران که به جرم مشروب خوردن بازداشت شده بود تغییر کرد و وی تبرئه و آزاد شد.

ماجرای درخواست حکم اعدام برای خلبان تهرانی - اسپوتنیک ایران, 1920, 21.02.2021
ماجرای درخواست حکم اعدام برای خلبان تهرانی

هفته گذشته خبر درخواست اعدام برای این مرد ۷۳ ساله تهرانی که خلبان بود منتشر شد که روز گذشته قاضی کشکولی پس از رسیدگی به پرونده وی و رد درخواست اعدام از سوی بازپرس پرونده مبنی بر درخواست اعدام وی را تبرئه کرد.

قاضی کشکولی گفت: این متهم آقایی هست که در شعبه ما پرونده‌اش تکرار شده و پیش از این احکامی درباره او صادر شده بود و به لحاظ سابقه ارجاع، پرونده اخیر او هم به شعبه ما آمد. او پیش از این شرب خمرهای متعدد داشته منتهی در این پرونده شرایط مجازات سنگین را نداشت و به همین دلیل برائت گرفت.

وی درباره چگونگی کشف جرم این پرونده گفت: او با خودرویی تصادف کرده بود و بعد از دستگیری و انجام بررسی‌ سوابق این فرد، متوجه شده بودند که متهم شرب خمر‌ متعدد و تکرار جرم داشته است. به همین دلیل به دادگاه ارجاع داده شد.

کشکولی ادامه داد: در جریان محاکمه متهم منکر شرب خمر بود و ما هم به این نتیجه رسیدیم که او شرایط جرم را ندارد و تبرئه گرفت و آزاد شد اما اصل موضوع متأسفانه در رسانه‌ها موضوع جور دیگری عنوان شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала