افشاگری مجری ممنوع الکار شده تلویزیون +ویدئو

© Fotolia / Andrey Burmakinتلویزیون ابزاری برای جنگ رسانه ای
تلویزیون ابزاری برای جنگ رسانه ای - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.02.2021
Telegram
افشاگری رزیتا قبادی مجری شیرازی که به خاطر برنامه شب یلدا و سخن مهمان برنامه اش درباره رقص، ممنوع الکار شده است!

به گزارش اسپوتنیک، رزیتا قبادی طی روزهای گذشته فیلمی از خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و انتقادات تندی نسبت به مدیران صدا و سیما مطرح و از نحوه برخورد آن‌ها با خود گلایه کرد و گفت که دیگر حاضر نیست در تلویزیون کار کند.

این مجری سابق برنامه عصر خانواده شبکه دو گفت: "در اولین برنامه پس از آن برنامه جنجالی در اتاق گریم بودم که کاغذی به من دادند و گفتند باید این را بخوانی؛ طبق نوشته‌های آن کاغذ باید حتما سه بار به خاطر برنامه شب قبل  بخاطر کلمه رقص روی آنتن زنده از مردم عذرخواهی می‌کردم. من هم مجبور به این کار شدم و سه بار عذرخواهی کردم، اما باز هم مرا ممنوع‌الکار کردند."
قبادی گفت: "از استرس آن برنامه جنجالی حتی مشکل قلبی پیدا کردم. طی این مدت خیلی ناراحت بودم. شب‌ها تا صبح گریه می‌کردم و حال مناسبی نداشتم. الان هم حال خوبی ندارم، اما مقاومم."
او افزود: "کلی هزینه مزون دادم برای برنامه شب یلدا تا با پوششی مناسب در مقابل مردم عزیز ظاهر شوم. مقنعه‌ام را با مانتو ست کردم، اما چند دقیقه قبل از آغاز برنامه گفتند مقنعه‌ات را عوض کن. در نهایت مجبور شدم مقنعه صدابردار را سرم کنم که نه مناسب اجرا بود و نه اندازه مناسبی داشت."
قبادی در توضیح علاقه‌اش به اجرا و سختی‌هایی که در این رابطه متحمل شده، گفته است که "در روز‌های سخت شیوع کرونا هر هفته روز‌های شنبه و یکشنبه با هزینه خودم از شیراز به تهران سفر می‌کردم، از ۱۵ نفر کارکنان برنامه حاضر در استودیو ۷ نفر کرونا گرفتند. من هم کرونا گرفتم و تا دم مرگ هم رفتم. خانواده‌ام هم کرونا گرفتند. دو فرزندم هم کرونا گرفتند."
مجری سابق شبکه استانی سیمای مرکز فارس با اشاره به اینکه نمی‌خواهد از حرف‌هایش سوءاستفاده شود، افزود که "من فقط به عشق مردم ایران برنامه اجرا می‌کردم. من کشورم را دوست دارم و این حرف‌ها را نمی‌زنم که بروم مجری فلان تلویزیون بیگانه شوم."

او همچنین افزود که از وقتی عادل فردوسی‌پور و برنامه پرمخاطب نود کنار گذاشته شد، متوجه شدم تلویزیون برای مخاطبانش ارزش چندانی قائل نیست.
او در نهایت عنوان کرد که "مردم عزیز من از همین جا دست شما را می‌بوسم و به خاطر آنکه آن شب به خاطر کلمه رقص از شما معذرت‌خواهی کردم، از شما معذرت‌خواهی می‌کنم. من بابت آن معذرت‌خواهی شرمنده هستم. الانم بابت آن عذرخواهی اجباری از شما معذرت‌خواهی می‌کنم."

او این روزها در نقش یک فعال اجتماعی ظاهر شده است. این مجری سابق برنامه عصر خانواده شبکه دو در پیج اینستاگرامش از خیرین دعوت می کند تا نسبت به آزادی زندانیانی که برای دیه و موارد غیر عمد در زندان به سر می برند، همت کنند.
بسیاری از کاربران معتقدند که از ابتدا این مجری مقصر نبوده است و کلمه اشتباهی را او بر زبان نیاورده است و نباید بخاطر کلمه ای که کارشناس برنامه گفته بود او بازخواست می شد.

بعضی از کاربران نیز معتقدند که این مجری کار درستی کرد که از صداو سیما بیرون آمد.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала