دستگیری دو کارگر شرکت لبنیاتی به اتهام حمام کردن با شیر +عکس

© Sputnik / Alexey MalgavkoЦех цельномолочной продукции и масла Любинского молочно-консервного комбината
Цех цельномолочной продукции и масла Любинского молочно-консервного комбината - اسپوتنیک ایران, 1920, 13.02.2021
Telegram
15 سال زندان فقط برای یک حمام شیر!

به گزارش اسپوتنیک، ۲ کارگر یک شرکت لبنیاتی در ترکیه که وان حمام را با شیر پر کرده و در آن استحمام کرده بودند در پی واکنش های گسترده مخاطبان توسط پلیس دستگیر شدند.

ماجرا از این قرار است که ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی از ۲ کارگری که در یک شرکت لبتیاتی کار می کردند، منتشر شده است که نشان می دهد یکی از کارگران کارخانه مزبور اقدام به پر کردن وان با آب داغ و شیر کرده و در حالی که همکارش مشغول فیلمبرداری از این صحنه است در آن غوطه‌ور می‌شود.
 


این کلیپ در شبکه‌های اجتماعی واکنش منفی را از سوی کاربران به دنبال داشت در حالیکه این ۲ کارگر حتی تصور هم نمی‌کردند که انتشار ویدئوشان این حجم از واکنش‌های منفی و شدید مخاطبان را متوجه‌شان کند.

گفته شده است که آنان به اتهام جریحه دار اذهان عمومی، به ۱۵ سال زندان محکوم شده اند.

متهمان در بازجویی خود عنوان کردند این کارشان تنها یک شوخی مجازی بوده اما این اقدام‌شان تاکنون منجر به بازجویی پلیس از تمامی کارگران و جریمه شدن کارخانه به دلیل استفاده از شیرهای کارخانه در این حرکت شده است.
بسیاری از کاربران معتقدند که که حرکت این دو کارگر جالب نبوده است اما ۱۵ سال زندان نیز زمان زیادی است. به نظر آنان جریمه مالی برای آنان کافی بود و مجازلت و میزان عمل با هم برابر نیست. گروهی دیگر از کاربران عنوان کردند که باید مواظب شوخی ها در فضای مجازی بود چرا که یک حرکت می تواند پیامدهای منفی زیادی را به بار بیاورد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала