تصویری زشت و شرم‌آور که سزاوار ۲۲ بهمن نبود

© Photo / Soheil Ghanbarzadeh تصویری زشت و شرم‌آور که سزاوار ۲۲ بهمن نبود
 تصویری زشت و شرم‌آور که سزاوار ۲۲ بهمن نبود - اسپوتنیک ایران, 1920, 11.02.2021
Telegram
معاون ارتباطات و اطلاع ‌رسانی دفتر رییس‌ جمهور ایران، هتاکی‌ به رییس‌ جمهور این کشور را منجر به تهی شدن نظام از جمهوریت و جوهره‌ دینی دانست.

به گزارش اسپوتنیک، علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس ‌جمهور با انتشار پیام هایی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت:

توهین به روحانی در مراسم 22 بهمن و واکنش دولت + ویدئو - اسپوتنیک ایران, 1920, 10.02.2021
توهین به روحانی در مراسم 22 بهمن و واکنش دولت + ویدئو

۱.رییس‌جمهور از آن«امریکاستیزانِ سابق» گفته بود که در این سه سال(سه سالی که ضدایرانی‌ترین چهره‌ امریکا ظهور یافت)، ترامپ را تطهیر کردند و ناسزاها را «منحصرا» برای رییس‌جمهور کنار گذاشتند. یک هفته هم از آن سخنان روحانی نگذشته بود که امروز ویدئوی هتاکی موتورسواران اصفهان منتشر شد.

۲. این تسلسل هتاکی‌ها از تریبون‌ها و تلویزیون تا موتورسواران راهپیمایی ۲۲ بهمن، اتفاقی و خودسرانه به نظر نمی‌رسد. این تکرار هتاکی با وجود تذکرات روشن، علنی و چندباره مقام معظم رهبری، نشان از اراده‌ای عیان در جریانی مدعی! دارد که اینک «سرپیچی و سرکشی» را به عنوان یک «کنش» برگزیده است.

۳. نفوذ را باید اینجا جست؛ در ستیز آشکار با نماد اراده ملی و با نافرمانی از دستور «ولی»، آنهم در روز ملی انقلابی که شعارش جمهوری اسلامی بود. این سریال هتاکی‌ها به رییس‌جمهور، عناد با اصولی است که انقلاب ۵۷ را آفریده، عنادی که به تهی شدن نظام از جمهوریت و جوهره‌ دینی آن می‌انجامد.

۴. این تصویر زشت و شرم‌آور، سزاوار ۲۲ بهمن نبود، تحمل این جفا به جمهوری اسلامی، به ارزش‌های مردم سالارش و به درونمایه‌های اخلاقی‌اش در هر روزی جز ۲۲ بهمن، سهل‌تر از این بود. رخداد امروز هشدار بزرگی است که انتقام از صندوق، نه فقط انتقام از یک فرد یا جریان، که انتقام از آینده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала