شکایت عجیب باشگاه استقلال از وریا غفوری

CC BY 4.0 / IRNA / شکایت عجیب باشگاه استقلال از وریا غفوری
شکایت عجیب باشگاه استقلال از وریا غفوری - اسپوتنیک ایران, 1920, 06.02.2021
Telegram
باشگاه استقلال تهران از کاپیتان تیم خود به خاطر افزایش قراردادش در ابتدای لیگ بیستم به کمیته اخلاق شکایت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، بعد از اتفاقاتی که روز گذشته برای وریا غفوری، کاپیتان تیم استقلال تهران در دیدار برابر نساجی رخ داد و او ورزشگاه را با عصبانیت ترک کرد، امروز اسنادی از سوی خبرگزاری فارس منتشر شده که نشان می دهد باشگاه استقلال اول آذر ماه از کاپیتان خود به کمیته اخلاق شکایت کرده است.

این شکایت که به امضای احمد مددی، مدیرعامل استقلال رسیده و خطاب به رییس کمیته اخلاق نوشته شده، ماجرای قرارداد جدیدی که وریا غفوری در ابتدای فصل با باشگاه استقلال امضا کرده را شرح می دهد.

در این نامه عنوان شده که غفوری با وجود داشتن قرارداد تا پایان لیگ بیستم، قرارداد دو ساله ای را در زمان مدیریت سعادتمند با باشگاه استقلال امضا کرده که باعث افزایش قرارداد او شده است. طبق قراردادی قبلی وریا باید در این فصل 2 میلیارد و 700 میلیون تومان از استقلال دستمزد دریافت می کرده، اما قرارداد او به 6 میلیارد افزایش پیدا کرده است. از سوی دیگر قرارداد این بازیکن برای سال دوم قرارداد(فصل 1400-1401) به 8 میلیارد خواهد رسید.

احمد مددی هم سعی کرده به جای عمل کردن به تعهدی که مدیرعامل قبلی ایجاد کرده، علیه کاپیتان تیم خود نامه نگاری به کمیته اخلاق انجام دهد. این موضوع اختلاف شدیدی را بین وریا غفوری و مدیران باشگاه به وجود آورده و باید دید این ماجرا در نهایت به جدایی کاپیتان استقلال از این تیم می انجامد یا اتفاق دیگری در راه است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала