ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

اعلام آمادگی تتلو برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ +عکس

© Photo / IRNAامیر تتلو، خواننده جنجال آفرین ایرانی
امیر تتلو، خواننده جنجال آفرین ایرانی  - اسپوتنیک ایران
امیر تتلو در پیامی از وزارت اطلاعات و سپاه اجازه خواست کاندید ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شود.

به گزارش اسپوتنیک، امیرحسین مقصودلو با نام هنری امیر تتلو از خوانندگان پرحاشیه و چهره‌های خبرساز در ایران که هم‌اکنون ساکن ترکیه است و در دور قبل انتخابات در ایران از یکی از کاندیدای ریاست جمهوری حمایت کرده بود، در پیامی در کانال تلگرامی خود برای کاندید شدن در انتخابات سال ۱۴۰۰ در ایران اعلام آمادگی کرد.

وی در کانال خود نوشت: «دوستان وزارت اطلاعات و سپاه! جدی به کاندید شدن من فکر کنید! خبرش مثل بمب تو رسانه‌های خارجی میترکه تبلیغات خفنی میشه واسه نظام و ایران و البته که برای دین اسلام هم یه تبلیغ و بخشندگیه بزرگ به حساب میاد.
من خر خودتونم! خَرِ ایران بالا بری پایین بیای بیخ ریشتونم، یکمم [دیوونه]ام دیگه عیب نداره که! والله ما که جوونیم اون پویان […]رو بیست بار بخشیدیم همه جوره فحشه ناموس به ما داد و دوباره فراموش کردیم. شما که پیرین و بزرگ نمیخواین بخشنده باشین و کاری کنید تمام دنیا خبر بخشندگیتون بپیچه؟
به جون خودتون اگه منو تایید صلاحیت کنید تو دنیا میترکه و همه‌ی جهان رو با خودتون آشتی میدین بهش فکر کنید.»

وی همچنین نوشت: «من پایه‌ام، بگین اگه اوکی بده من همین صبح میام ایران و کاندید میشم. خداییشم من مغزم ایراد داره پیش هر قاضی‌ای منو ببرین میگه این [دیونه است]از قیافه‌ش معلومه عیب نداره هرچی گفته
خداییشم خودتون [دیوونم]کردین. من پسر همین جهنمم که سادیسمی و خشن شد کارام.
میام یه گوشه تو یه ویلا تمرینمو میکنم و به هیشکی هم کار ندارم.
خدایی جدی میگم، یکم بهش فکر کنی، از من خیلی پول درمیاد.
اولین رئیس جمهوری میشم که کنسرت میذاره و کل بدنش تتوعه و تبلیغ اسلام میکنه. تو کل جهان خبرمون میپیچه.»

کاربران بسیاری در صفحات اجتماعی به این موضوع واکنش نشان می‌دهند. برخی از کاربران با اشاره با انتشار تصویری از میدان آزادی به شکل پوشیده شده از برچسب و تتو با کنایه می‌نویسند از جمله برنامه‌های تتلو بعد از ریاست جمهوری، کاربرانی معتقدند به دلیل اینکه غالب طرفداران تتلو نوجوانان هستند عنوان می‌کنند با این حساب سن رای دادن نیز از ۱۸ سال به ۱۵ سال تغییر خواهد کرد.

جمعی از کاربران حتی تصور این اتفاق را هم خنده‌دار می‌دانند و عنوان می‌کنند و به شوخی عنوان می‌کنند از میان تتلو، لاریجانی، ظریف و رضایی قطعا به تتلو رای خواهند داد و قسمت خنده‌دار ماجرا هم این است که تتلو رای بیشتری از محسن رضایی خواهد آورد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала