ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

جمع‌آوری دستگاه های استخراج رمز ارز غیر مجاز در ایران

© Fotolia / RdanilukМонета биткоин на долларовых купюрах
Монета биткоин на долларовых купюрах - اسپوتنیک ایران
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس اعلام کرد که در جریان سومین مانور سراسری، تعداد ۴۵۱۵ مورد برق غیرمجاز و ۱۶۳ دستگاه استخراج رمزارز غیرمجاز در این استان شناسایی و جمع آوری شد.

به گزارش اسپوتنیک، احمدرضا خسروی، جمعه ۲۶ دی در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای مانور سراسری "تعدیل روشنایی معابر، اصلاح انشعابها و رمزارزها" طی روزهای پنجشنبه و جمعه، گفت: در سطح استان فارس ۴۵۱۵ مورد برق غیرمجاز و ۱۶۳دستگاه استخراج رمزارز غیرمجاز شناسایی و جمع آوری شد.

خسروی گفت: این مانور، توسط توزیع برق استان فارس با حضور۲۳۴ نفر نیروی اجرایی و فنی و در قالب ۷۸گروه عملیاتی و۴۵خودرو درسطح استان برگزار شد.

آیا دولت ایران بیت کوین استخراج می کند؟، پاسخ محمود واعظی + فیلم  - اسپوتنیک ایران
آیا دولت ایران بیت کوین استخراج می کند؟، پاسخ محمود واعظی + فیلم

او ادامه داد: مانورجهادی" اقدام فراگیر سراسری تعدیل روشنایی معابر، اصلاح انشعابات و رمز ارزها " با رویکرد تامین ایمنی و صیانت از حریم شبکه و با رنامه ریزی شرکت توانیر، روزهای پنجشنبه و جمعه پایانی هر ماه برگزار می‌شود.

خسروی، کاهش مصرف انرژی شبکه روشنایی معابر، حذف انرژی مصرفی برق های غیر مجاز و حذف انرژی مصرفی دستگاه های استخراج رمزارزهای غیرمجاز را از اهداف این مانور اعلام و اضافه کرد: دراین مانورصیانت ازحریم وحفاظت الکتریکی شبکه های توزیع نیز مد نظر قرارگرفت و۶ هزار چراغ روشنایی نیزتعویض و تعدیل شد.

مدیرعامل توزیع برق فارس، ناپایداری، ایجاد نوسانات، افت ولتاژ، آسیب شبکه وسوختن وسایل برقی مشترکان را از معایب استفاده غیرمجاز از شبکه های برق برشمرد.

خسروی خاطرنشان کرد: این شرکت با برنامه‌ریزی‌های منسجم و هدفمند و همچنین استفاده از کلیه ظرفیت ها تمام تلاش خود را در راستای شناسایی و جمع‌آوری انشعاب‌های برق غیرمجاز درسطح استان بکار گرفته است تا از این طریق بتوان ازبروز خسارات های ناشی از این نوع فعالیت ها ممانعت کرد.

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала