ایوانکا ترامپ در مراسم تحلیف بایدن شرکت می کند

© AP Photo / Alex Brandonایوانکا ترامپ در مراسم تحلیف بایدن شرکت می کند
ایوانکا ترامپ در مراسم تحلیف بایدن شرکت می کند - اسپوتنیک ایران
Telegram
بر اساس اعلام منبعی آگاه در کاخ سفید، ایوانکا ترامپ قصد دارد تا با وجود نارضایتی پدرش در مراسم تحلیف جو بایدن در ۲۰ ژانویه شرکت کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، به نظر می رسد ایوانکا ترامپ نگران است که حرفه سیاسی امیدوار کننده ‌اش در معرض خطر قرار گرفته و هر کاری که بتواند انجام می ‌دهد تا خود را نجات دهد.

اهمیت برکناری ترامپ توسط  کنگره آمریکا - اسپوتنیک ایران
گزارش و تحلیل
اهمیت برکناری ترامپ توسط کنگره آمریکا

با این حال دونالد ترامپ پدر ایوانکا رئیس جمهور آمریکا، شدیدا به این تصمیم دخترش اعتراض کرده است. منبعی در کاخ سفید گفت: ترامپ گفته این یک توهین است که دخترش حتی بخواهد با شیادانی که در تلاش برای سرنگون کردنش هستند تعامل کند. او اضافه کرد که ترامپ گفت که خانواده ‌اش باید کنار یکدیگر بایستند و جبهه ‌ای متحد را تشکیل دهند.

او بیان کرد: رئیس جمهور آمریکا به دخترش گفت که حضورش در مراسم تحلیف بایدن به قیمت از دست رفتن هزاران تن از حامیانش تمام خواهد شد و این بدترین تصمیمی است که او تا کنون توانسته بگیرد.

این منبع اظهار کرد: ایوانکا متقاعد شده که با شرکت در مراسم تحلیف بایدن "چهره‌ ای خوب از خود نشان داده و حامیانی در آینده به دست می ‌آورد".

وی افزود: او گفت مجبور است از بلند پروازی ‌های سیاسی خودش محافظت کند و نمی‌ خواهد کل آن را با شرکت در کمپین ۲۰۲۴ پدرش که قرار است در همان روز آغاز شود خراب کند. او این کمپین را در اختیار پدرش و دونالد جونیور قرار داده است.

یک منبع دیگر در کاخ سفید این که او برنامه شرکت در مراسم تحلیف را داشته باشد رد کرده است.

به گفته منبع خبری، در حالی که تنش ها در آخرین روزهای ریاست جمهوری ترامپ بالاست، فرزندان ترامپ و کارمندان آهسته و آرام و با احتیاط در رفت و آمد هستند.

او اظهار کرد: دونالد جونیور و ایوانکا با یکدیگر حرف زدند و این چیز جدیدی نیست فقط بحث آنها شدید شد.

این منبع اضافه می کند، ایوانکا به دنبال شرکت در مراسم تحلیف است زیرا "میخواهد صدای پدرش باشد و آنها این را به مردم بدهکار هستند."

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала