نماینده مجلس ایران: افزایش قیمت بلیت هواپیما غیرقانونی است

CC BY 4.0 / IRNA / نماینده مجلس ایران: افزایش قیمت بلیت هواپیما غیرقانونی است
نماینده مجلس ایران: افزایش قیمت بلیت هواپیما غیرقانونی است - اسپوتنیک ایران
Telegram
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ایران تاکید کرد که کمیسیون تنها مجوز افزایش ۱۰ درصدی قیمت بلیت هواپیما را داده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل ایسنا، اقبال شاکری، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ایران با اشاره به افزایش قیمت بلیت هواپیما بیان کرد: ظرف دو هفته گذشته شکایات متعددی در خصوص افزایش قیمت بلیت پروازها به ما رسیده است که این افزایش غیر قانونی است و سازمان هواپیمایی مکلف است به این وضعیت آشفته قیمت گذاری ورود کند.

میزان افزایش قیمت بلیت هواپیما فردا مشخص می شود - اسپوتنیک ایران
میزان افزایش قیمت بلیت هواپیما فردا مشخص می شود

این عضو کمیسیون عمران در ادامه با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشوری و وزیر راه و شهرسازی باید در برابر افزایش غیرقانونی قیمت بلیت هواپیما پاسخگو باشند، اظهار کرد: ما این موضوع را در کمیسیون عمران دنبال خواهیم کرد و در جلسه روز سه شنبه کمیسیون نیز با حضور وزیر راه و شهرسازی این موضوع را مطرح می کنم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ایران تصریح کرد: از نظر بنده قیمت بلیت هواپیما مانند مسکن رها شده و هیچ نظارتی در این حوزه وجود ندارد. این رهاشدگی باعث شده هرکسی به دلخواه قیمت گذاری کند و هیچ برخورد و نظارتی از سوی وزارت راه و شهرسازی صورت نمی گیرد.

شاکری در پایان تاکید کرد: بر اساس مصوبه کمیسیون عمران، تنها مجوز افزایش قیمت ۱۰ درصدی بلیت هواپیما به ایرلاین ها داده شده و قرار بر این شد سازمان هواپیمایی هرگونه تغییر قیمت را به اطلاع کمیسیون عمران برساند اما این اتفاق نیفتاده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала