ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

سرلشکر موسوی: کوچکترین هدف ما خروج آمریکایی ‌ها از منطقه است

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / سرلشکر موسوی: کوچکترین هدف ما خروج آمریکایی ‌ها از منطقه است
سرلشکر موسوی: کوچکترین هدف ما خروج آمریکایی ‌ها از منطقه است - اسپوتنیک ایران
فرمانده کل ارتش ایران اعلام کرد: کوچکترین هدف ما در ضربه‌ انتقام سخت، اخراج و قطع پای آمریکایی‌ ها از منطقه است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری فارس، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش ایران در تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش، اظهار داشت: در تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تنها بخشی از اقتدار پهپادی ارتش با ماموریت‌ های مختلف به نمایش گذاشته شد، توانایی ‌های پهپادی ما به‌ مراتب بیش از این چیزی است که مشاهده شد.

تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش ایران با شرکت صد ها پهپاد  - اسپوتنیک ایران
تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش ایران با شرکت صد ها پهپاد + فیلم

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه امروز پهپادها بخش مهمی از توان تجهیزاتی نیروهای مسلح در همه ارتش‌ های جهان هستند، گفت: ارتش ایران در بخش پهپادی صاحب قدرت بسیار خوبی است که اگر یک روزی لازم باشد در میدان عمل این قدرت را به دشمن نشان دهد، با اقتدار و توان بسیار زیادی این اتفاق خواهد افتاد.

سرلشکر موسوی با بیان اینکه برگزاری تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش هشداری است به دشمنان  که به فکر بیفتند و دچار محاسبات غلط نشوند، خاطر نشان کرد: اگرچه ما معتقدیم که دشمن به خیال خودش با نشان دادن این هیمنه‌ پوشالی که از خودش نشان می‌ دهد، قصد دارد جلوی ضربه انتقام سخت را بگیرد، غافل از اینکه ضربه انتقام سخت؛ زمان، مکان و اندازه‌ اش در اختیار ماست و دشمن هرگز نخواهد توانست زمان، مکان و اندازه‌ اش را پیش بینی کند. کوچکترین هدف ما در این ضربه‌ انتقام، اخراج و بریدن پای آمریکایی ‌ها از منطقه است.

وی افزود: اگر دشمن در محاسبات خود دچار اشتباه شود قطعاً ضربه ‌ای را از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دریافت خواهد کرد که از هر کرده‌ ای که تا الان داشته، پشیمان شود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала