می دانید چه غذاهایی عمر ما را کم می کنند؟

© Depositphotos / WithGodمی دانید چه غذاهایی عمر ما را کم می کنند؟
می دانید چه غذاهایی عمر ما را کم می کنند؟  - اسپوتنیک ایران
Telegram
کارشناسان نسخه آلمانی مجله GQ، غذاهایی را ذکر کرده اند که امید به زندگی را کاهش می دهند.

به گزارش اسپوتنیک، اولین خوراکی در این لیست، نوشیدنی های شیرین و گازدار است . خاطرنشان می شود که تقریباً هیچ ماده غذایی در آنها وجود ندارد و فقط مواد مورد استفاده صنعتی برای ساخت آنها به کار برده می شود.

گروه دوم غذاهای مضر،  شیرینی جات از جمله شکلات و  بیسکویت است. سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد آنها را به عنوان غذاهای فوق العاده فرآوری شده طبقه بندی می کند که باید از رژیم غذایی حذف شوند.

یکی دیگر از محصولات مضر بستنی است. با این حال ، قبل از انصراف از بستنی باید  به ترکیب آن نگاه کرد. اگر بستنی با شیر خشک و نه شیر تازه ساخته شده باشد ، ، شما یک محصول فوق العاده فرآوری شده دارید که ضرر دارد .

هرگز این غذاها را به صورت خام نخورید  - اسپوتنیک ایران
هرگز این غذاها را به صورت خام نخورید

در فهرست بعدی همبرگر و فست فود قرار دارند. خاطرنشان می شود که وقتی آنها با مواد آلی ساخته می شوند ، خطری برای سلامتی ندارند. با این حال ، مواد تشکیل دهنده مورد استفاده در فست فودها ، همبرگرها را به یک محصول کاملاً فرآوری شده تبدیل می کند. نویسنده نشریه خواستار کنار گذاشتن غذاهای فوری یا فست فود است.

گروه پنجم غذاهای ناخواسته گوشت فرآوری شده از جمله سوسیس ، ژامبون و بیکن است. کارشناسان توصیه می کنند گوشت در جاهایی خریداری شود که به مرغوبیت آن اطمینان وجود داشته باشد.

غذاهای منجمد و به ویژه "شام های تلویزیونی" که قبل از سرو در مایکروویو فقط باید دوباره گرم شوند، آخرین غذاها در این لیست هستند. منظور اول از همه ، پیتزای آماده است.

علاوه بر این ، میوه ها و سبزیجات کنسرو شده در لیست غذاهای ناسالم قرار دارند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала